Home / Nezaradené / Slovensko – krajina, kde KO*OTI volia KO*OTOV a všetko riadia ďalší KO*OTI

Slovensko – krajina, kde KO*OTI volia KO*OTOV a všetko riadia ďalší KO*OTI

Pred mojim odchodom na stáž do USA som vedel, že odchádzam na krátky čas z rodnej slovenskej hrudy – krajiny kokosov. Po návrate po marcových voľbách môžem smelo pritvrdiť a nazvať Slovensko, že je to krajina KO*OTOV, ktorú riadia KO*OTI. Proste KOKOTSKO.

Do parlamentu KO*OTi zvolia už akéhokoľvek KO*OTa s troma ľudovými a iní KO*OTI potom perzekuujú toho KO*OTa, lebo príde s pištoľou do parlamentu. Nič iné ma nenapadá, keď som si prečítal v denníku PENTA SME: „Perzekúcia a očierňovanie poslanca Krupu sa podľa strany Mariana Kotlebu začalo práve po tom, čo v súlade so zákonom odovzdal svoju legálne držanú zbraň pri vstupe do budovy parlamentu príslušníkovi Úradu pre ochranu ústavných činiteľov.
„Hoci tým nič neporušil a ani v minulosti sa nedopustil žiadneho trestného činu ani priestupku na úseku zbraní a streliva, spustila sa proti nemu štvavá mediálna kampaň len preto, že je poslancom NR SR za ĽS Naše Slovensko. Táto kampaň následne vyústila do policajnej perzekúcie riadne zvoleného poslanca NR SR, zastupujúceho takmer 210-tisíc voličov,“ uvádza Kotlebova strana. Krupa preto podnikne v najbližších dňoch všetky nevyhnutné právne kroky na to, aby bolo očistené jeho meno.
Poslanec Krupa priniesol koncom marca zbraň do parlamentu. Pri vchode ju odovzdal službukonajúcim policajtom.
„Predbežné zaistenie zbraní a zbrojného preukazu poslancovi NR SR, až do predloženia nového psychologického posudku, o ktorého predloženie bol požiadaný a po ktorého predložení mu bol zbrojný preukaz spolu so zbraňami vrátený, polícia vykonala v súlade s jej oprávnením podľa zákona o strelných zbraniach a strelive,“ reagovalo oddelenie komunikácie a prevencie kancelárie prezidenta Policajného zboru.“

Načo bolo dobré robiť kovbojku s kotlebovým pištoľníkom, keď mu nakoniec pištoľ vrátia?

To naozaj riadia túto krajinu  KO*OTI?

Ja už normálne strácam slová, keď vidím, čo sa na mojom milovanom Slovensku deje.

Táto krajina sa 27 rokov po zamatovej revolúcii mení na krajinu KO*OTOV, kde KO*OTI volia KO*OTOV a všetko riadia ďalší KO*OTI.

Vyzerá to tak, že prichádza čas zbaliť kufre natrvalo a opustiť krajinu KO*OTOV.

Marian Zaboj

redaktor

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KDH poslalo list predsedníčke Ursule von der Leyen, Slovensko by nemalo byť finančne postihované za zrušenie špeciálnej prokuratúry

Hnutie zdôrazňuje, že zmena v trestnom práve je vnútornou záležitosťou Slovenskej republiky ako členského štátu EÚ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *