Home / SLOVENSKO / Beblavý opustil Procházku. Ten ho nazval vtákom

Beblavý opustil Procházku. Ten ho nazval vtákom

Miroslav Beblavý odstúpil včera z funkcie podpredsedu strany Sieť. Informoval o tom moderne, prostredníctvom sociálnej sieti Facebook 

beblavy1

„Dôvodom odchodu má byť vážne narušenie dôvery v predsedu strany Radoslava Procházku,“ píše Beblavý. Rozhodnutie podľa statusu vyplýva z medializovaných informácií, ale aj z priebehu pondelkového predsedníctva strany.

Beblavý zároveň dodáva, že poslaneckého mandátu, ktorý získal vo voľbách, sa nevzdá.  To je príznačné pre všetkých politikov. Nikto nakoniec nedodrží svoj sľub.

Líder Siete Procházka reagoval na Beblavého rozhodnutie a nepriamo mu odkázal, že je vtákom, ktorý uletí po prvom výstrele – citujeme Radoslava Procházku „Sieť nie je kŕdeľ vrabcov, ktorý sa rozpŕchne pri prvom výstrele.“

Divadlo a hry politikov po voľbách tak pokračujú a uvidíme, či sa Slovensko dopracuje k funkčnej vláde alebo predčasným voľbám.

jpred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

MetLife prináša novinky v oblasti skupinového poistenia pre zamestnancov

Úloha zamestnávateľa na kolísavom pracovnom trhu v súvislosti s udržaním si kvalitných pracovníkov je veľmi široká.

Jeden komentár

  1. Podľa môjho názoru je Prochádzka svojou podstatou podvodník a klamár alebo nesvojprávny chudák. Svedčí o tom jeho reč tela a skutky. V každom prípade by mal v politike čo najskôr skončiť, lebo môže len škodiť tomuto štátu. Je mi ľúto všetkých, ktorí ho nasledujú. Pánovi Beblavému treba len pogratulovať k jeho rozhodnutiu, pravdepodobne má alternatívu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *