Home / POLITIKA / VOĽBY: Víťaz Kotleba, porazení všetci

VOĽBY: Víťaz Kotleba, porazení všetci

Takto by som nazval výsledok včerajších volieb. Otázka stojí, kto nakoniec vyhral a kto prehral? Zisk 8 % pre Kotlebu je ziskom z ríše snov. Človeku sa nechce ani veriť…

Ale o tom je naše ľudové Slovensko. Uvidíme podľa preferenčných hlasov, kto s Kotlebom vstúpi aj do parlamentu. Čo bude nasledovať po vstupe tejto strany jedného muža do parlamentu je naozaj otázne. Už dnes však môžem skonštatovať, že na našom ľudovom Slovensku už nič nebude tak, ako bolo predtým.

Tieto voľby však predznamenávajú zmenu. Zmena bude. Aká? Ukáže čas ale nič dobré na našom ľudovom Slovensku nečakám. Samozrejme pre niekoho nastanú dobré časy a hodovanie za vrch stolom. Frustrovaní nakoniec nedostanú ani odrobinky ale o tom je politika. Osobne očakávam predčasné voľby ale môžem sa samozrejme mýliť. Na našom ľudovom Slovensku je odvčera možné už všetko. Aj to, že raz vládu na našom ľudovom Slovensku zostaví Marián Kotleba a ráno Vám na dvere zaklopú chlapíci v zelených mikinách. V tom lepšom prípade Vám ako komunisti v roku 1948 zoberú Váš dom.

V tom horšom prípade Vás nasadia aj do vlaku. Vlak bude rovnako ako za Fica zadarmo a bude Smerovať na miesto, kde je dostatok práce a aj chlieb a voda zadarmo.

Na každý pád, Figeľ z KDH sfúkol sviečku a nastala tmavá noc. Alebo aj biela noc…a biely deň…

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *