Home / šport / Futbal / Neapol bez Hamšíka v zostave schytal „trojku“, Lazio a „fialky“ tesne zvíťazili

Neapol bez Hamšíka v zostave schytal „trojku“, Lazio a „fialky“ tesne zvíťazili

RÍM 2. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Neapola prišli v Serie A o bezchybnú bilanciu, na ihrisku Sampdorie Janov prehrali 0:3 v nedeľňajšom stretnutí 3. kola talianskej najvyššej súťaže.

Prvé dva góly Ligúrčanov strelil v prvom polčase Francúz Gregoire Defrel, po prestávke pridal poistku veterán Fabio Quagliarella. Slovenský reprezentant Marek Hamšík do súboja nezasiahol.

Sassuolo – FC Janov 5:3 (4:1)
Góly: 34. K. Boateng, 38. Pol Lirola, 41. Babacar, 45.+ Spolli (vlastný), 62. Ferrari – 27. a 83. Piatek, 70. Pandev

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Neapol bez Hamšíka v zostave schytal „trojku“, Lazio a „fialky“ tesne zvíťazili © SITA Všetky práva vyhradené.