Home / SVET / POTKANI SA MNOŽIA – EURÓPANIA PRACUJÚ

POTKANI SA MNOŽIA – EURÓPANIA PRACUJÚ

Hlava Rímskokatolíckej cirkvi Pápež František sa rozhodol prirovnať Európanov k neplodnej Sáre, ktorú majú oplodňovať ekonomickí emigranti z Afriky a Ázie. Pre tých, ktorí sa chcú o tom dozvedieť niečo podrobnejšie pripájam link na Hlavné správy. http://www.hlavnespravy.sk/papez-frantisek-europa-je-ako-sara-neplodna-zena-abrahama-ktoru-migranti-oplodnia/744469

Svet sa relativizuje a to, čo bolo kedysi považované za autoritu, dnes nemusí byť. Hlava Rímskokatolíckej cirkvi, ktorá sa podľa jedného z našich čitateľov chová a vyjadruje, ako keby bola zamestnancom Sorošovej nadácie, nemôže ďalej byť chápaná ako morálna autorita. Cirkev, ktorá sa ospravedlňuje židom za holocaust, nie je viac autoritou pre kresťanov a nepredstavuje pre kresťanov morálne východisko. Ak sa cirkev cíti zodpovedná za holocaust, tak kresťania tvrdia, že so žiadnym holocaustom nemajú nič spoločného a preto sa nemajú ani za nič ospravedlňovať.

Vráťme sa však k téme emigrantov. Pápežovi leží na srdci pôrodnosť Európanov. Naopak – je zrejme fascinovaný impresívnou pôrodnosťou Afričanov a Arabov. Zodpovedný človek (a nie len človek, ale aj mnoho iných živočíšnych druhov) sa rozmnožuje len do tej miery, aby svoje potomstvo bol schopný uživiť. Rozmnožovanie sa v cigánskom štýle, ako to poznáme z našej krajiny, keď sa retardovaným cigáňom rodia zdegenerované decká, závislé na pomoci pracujúceho zvyšku spoločnosti je vrcholne nezodpovedným konaním. Ak táto zdegenerovaná skupina obyvateľov nie je schopná regulovať svoju vlastnú reprodukciu a zo svojho problému robí problém iných, tak tá pracujúca a zodpovedná časť má právo prebrať zodpovednosť za ich konanie a ich ďalšie rozmnožovanie zastaviť. Presne to isté platí aj na afrických a ázijských emigrantov. Európania nie sú povinní a nesmejú byť ani ochotní riešiť problémy, ktoré vznikli ich zaostalosťou, nevzdelanosťou a nezodpovednosťou. Ak si niekto myslí, že Afričania a Ázijci nahradia Nemcov, Talianov, Slovákov, Maďarov a ostatných Európanov, tak sa jednoznačne jedná o zámerné nedorozumenie alebo otvorený boj proti európskej civilizácii. Ak niekto prepije svoju výplatu hneď v prvý deň, ako ju dostane, si svoju existenciu musí riešiť sám a nie otravovať okolie a pýtať náhradné zdroje na ďalšie pitie a rozhadzovanie. Ak to nie je schopný, tak sa musí zmieriť alebo s chudobou, alebo zverí svoju výplatu a osud do rúk toho, od koho tú pomoc očakáva.

Pápež, ktorý používa takéto nezmyselné a poburujúce príklady sa zosmiešňuje pred veriacimi, hlavne pred tými, ktorí vedia, akú úlohu hrala cirkev v budovaní základov európskej civilizácie. Nie primitívna živočíšnosť, ale rozum a zodpovednosť vybudovala civilizáciu, ktorá je lákadlom a motiváciou pre celý svet.

Každý normálny človek má pochopenie pre nešťastie druhého, bez ohľadu na to, odkiaľ prichádza. Aj Európa a jej obyvatelia si vytrpeli vojny a hlad, totálne zničenie a napriek tomu sa dokázala vždy zdvihnúť. Zdvihla sa však nie preto, že by chodila žobrať a obťažovať ostatných, ale preto, že sa rozhodla pracovať a budovať. Dnešní Európania sú potomkovia tých, ktorí mnohokrát trpeli a žili doslova z ničoho. Toto nech je príkladom pre Afričanov a Ázijcov, ktorí odmietli európskych kolonizátorov a chceli žiť samostatne. Ak ich samostatný vývoj znamená, že zomierajú od hladu a vraždia sa v lokálnych vojnách, tak nech si svoju slobodu a prosperitu vybudujú doma, tak ako to spravili Európania už mnohokrát.

Pre Európanov poučenie znie – pokiaľ budete môcť voliť, tak nikdy nevoľte socialistov, komunistov a to ani súčasných ani minulých. Komunizmus a boľševizmus je tou rakovinou, ktorá rozkladá celý svet.

Milan Horváth

Publicista a redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rusi v Doneckej oblasti zničili hasičské a záchranné stredisko, po útoku zostali len ruiny 

O útoku informovala ukrajinská štátna záchranná služba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *