Home / SLOVENSKO / Kotlebovskí trolovia kokosovsky útočia na Kollára, Dobrovodského aj Pavliša

Kotlebovskí trolovia kokosovsky útočia na Kollára, Dobrovodského aj Pavliša

Čítanie diskusií na FB je len pre silné povahy. Stretnúť toľko kokosov v tak krátkom čase a na takom malom mieste (obrazovka počítača) je možné snáď iba na obed v kantíne psychiatrickej liečebne v Pezinku. 

Keďže prebieha predvolená kampaň, strany nasadzujú do virtuálneho sveta facebooku trollov. Absolútnym výkvetom trollov a trollizmu sú prívrženci banskobystrického župana Kotlebu. Títo kotlebovskí trolovia kokosovsky útočia na každého, kto neobdivuje ich vodcu. To by samozrejme možno ani nebol taký problém (zamilovaní alebo hlúpi ľudia robia iracionálne veci), keby boli títo trollovia schopní v diskusiách aspoň trochu vecne argumentovať. Títo kotlebovskí sú však tak neuveriteľne sprostí, že útočia už všade a na každého. Kým doteraz útočili na štandardné strany, teraz už útočia aj na strany neštandardné (potencionálnych spojencov – Kollára, Pavliša, Klokoča). Vyčítajú im, že im preberajú hlasy. Isteže, že tieto strany čiastočne preberajú kotlebovské hlasy, ale nie je to ich chyba.

Chyba je niekde inde. To však hlúpi kotlebovskí trollovia nikdy nepochopia. Obúvať sa však ešte aj do Oskara Dobrovodského, ktorý si toľko vytrpel s cigánmi v susedstve a to len preto, že sa pridal ku Kollárovi, je svinstvo nahrubšieho zrna. Prečo sa však Dobrovodský pridal ku Kollárovi sa kotlebovskí trollovia nezamýšľaju. Žeby to bolo preto, že Kotleba nikdy Dobrovodskému nepomohol? Ani keď bol v zelenom tričku s holohlavými okolo, ani keď je v obleku s holohlavými okolo. 

kotleba kollar

kotlebatrol

Preto sú tu Kollár, Pavliš, Klokoč, Ruhig a iní. A kotlebovskí hlúpi trollovia stále kokosovsky útočia a nechápu.  Smutný obraz Slovenska plného hlúpych trollov.

Marian Zaboj

redaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pred 35 rokmi nám ľudia so sviečkami v dlaniach ukázali cestu, tvrdí Čaputová

Podobne ako aktéri Novembra '89 verili v zodpovednú slobodu pre všetkých.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *