Home / POLITIKA / Kráľ hlupákov Sulík chce byť ministrom financií

Kráľ hlupákov Sulík chce byť ministrom financií

Bývalý predseda slovenského parlamentu, aktuálne europoslanec Sulík sa vyjadril, že chce byť ministrom financií. „Ak bude SaS vo vláde, moja osobná ambícia je byť ministrom, podľa možností ministrom financií. Vnímam to ako môj prínos pre slovenskú politiku a rozpočet. Toto urobím napriek tomu, že je to viac roboty a menej peňazí,“ povedal pred pár dňami v rozhovore pre agentúru SITA.

Toto vyjadrenie Sulíka v januári 2016 je blízko stavu užívateľa koksu, ktorý v čase absťáku vyhlási čokoľvek, len aby dostal svoju dávku. Proste fantazmagória. Krvidilo by sa však europoslancovi Sulíkovi, keby mu ľudia nemohli zabudnúť ako dobrovoľne, slobodne a solidárne s komunistami povalil vládu Ivety Radičovej.

V roku 2011, keď Sulík kvôli môžnosti dostať sa do svetových médií povalil Radičovej vládu a umožnil nástup k moci komunistom a súdruhovi Ficovi sa uskutočnila v jednej bratislavskej vieche oslava pádú pravicovej vlády. V tejto vieche poslanci Smeru v bujárej atmosfére oslavovali pád vlády Ivety Radičovej a urobili si vinné hlasovanie o kráľa hlupákov roku 2011. Prezradil DENNÍKu POLITIKA jeden v tom čase z účastníkov oslavy. Čuduj sa svete, hlasovenie vyhral Sulík a stal sa kráľom hlupákov roku 2011. Na dotaz DENNÍKa POLITIKA prečo bol Sulík vyhlásený za kráľa hlupákov roku 2011 nemenovaný poslanec Smeru odpovedal „No veď iba kráľ hlupákov sa vzdá dobrovoľne moci a odovzdá ju opozícii. To urobil Sulík, keď hlasoval za pád Radičovej vlády. Do momentu hlasovanie, nik z nás ani netušil, že Sulík bude tak hlúpo hlasovať a stratí všetko“.

red.

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *