Home / POLITIKA / FICO BUDE VLÁDNUŤ, KOLLÁR SÚLOŽIŤ…

FICO BUDE VLÁDNUŤ, KOLLÁR SÚLOŽIŤ…

Ako bude vyzerať Slovensko po piatom marci tohto roku? Dovolím si prísť s predpoveďou a obrazom, ako to bude približne fungovať.

Voľby skončia „obrovským prekvapením“ a to tak, že s prehľadom vyhrá Fico. Jeho druhá strana – alebo strana „B“ – SNS získa ľahko nad 5% a bude plniť svoju úlohu bieleho koňa. Fico ich bude po voľbách tupiť a klásť si podmienky ale nakoniec ich po dlhých úvahách zoberie do koalície. Veď komunista a dlhodobo nečinní „národovci“ potrebujú spolu bojovať a pracovať pre Slovensko. Keď táto hra skončí, tak sa začne ďalšie (možno už posledné) volebné obdobie. Okamžite sa zmení rétorika voči EÚ. SNS bude „akože“ proti, ale Fico „vysvetlí nevyhnutnosť“ európskej spolupráce. S utečencami problém nebude mať, nakoľko tí na Slovensku zostať nechcú. Bude to prezentovať tak, že ich odmietol. Somári v krčmách budú nadšením ryčať a tábory v Gabčíkove a na Záhorí budú postupne ubytovávať černochov a Arabov.

No a čo tí ostatní? Boris Kollár potom, čo splnil svoju historickú úlohu a zobral hlasy totálnych idiotov, ktorí by normálne-debilne hlasovali za Kotlebu, alebo iné mimoparlamentné strany (mnohí aj za Matoviča) bude môcť pokojne súložiť. Jeho rádio a ostatné firmy dostanú sprepitné vo forme štátnych zákaziek a jeho inseminačné aktivity budú môcť pokračovať.

Pre KDH je jediná šanca. Tou je neúspech SNS. Ak by sa tento biely kôň Smeru nedostal cez 5% tak by to, čo je napísané o dva odstavce vyššie platilo, len namiesto SNS je treba dať KDH.

Matovič aj zo svojimi odhaliteľmi káuz bude môcť odhaľovať ďalej. Bude mať poslaneckú imunitu, dostane peniaze a bude môcť obťažovať detektormi lží a podobnými partizánskymi akciami.

Procházka a Maďari budú v parlamente. Nedosiahnu síce nič z toho, čo chceli ale sponzorov nesklamú a na splácanie dlhu budú mať.

Ficova strana „C“ (TIP) nespraví žiaden dobrý výsledok, ale zoberie hlasy a hlavní predstavitelia tejto mládežníckej odnože Smeru dostane nejaký business, aby mohli vyplatiť seba, sponzorov a otca – zakladateľa, absolventa marxisticko – leninskej estetiky, Pavla Pašku.

Kotlebovi sa to zase nepodarí. Ťažko povedať, či sa on skutočne o niečo snaží, alebo je to tak naprogramované, ale znovu mu nebude dovolené dotiahnuť do parlamentu úbohú vzorku svojich neschopných ľudí. Bude celkom rád, ak prekročí 3% a dostane nejaké peniaze. Vzhľadom na stav jeho účtovníctva je celkom možné, že mu Fico nedá nič. Potom už mu len zostáva dokončiť misiu na BBSK a vrátiť sa do panelákového bytu. Nárok na podporu v nezamestnanosti po štyroch rokoch v zamestaní župana bude mať.

Lesbicky vyzerajúca žena zo strany Šanca, Juraj Miškov a možno ešte niekto dostane aspoň tých 17 tisíc späť a tí ostatní budú musieť čakať na ďalšiu príležitosť.

Smutný obraz a neveselá budúcnosť pre krajinu, kde sa neoplatí žiť.

Milan Buza

Redaktor 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prešov zostáva bez hazardu, poslanci potvrdili definitívny zákaz herní a kasín

Primátor mesta Prešov František Oľha začiatkom týždňa avizoval, že materiál z rokovania stiahne a bude sa o ňom verejne diskutovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *