Home / SLOVENSKO / Ráž súhlasí s Ficom. Po Mečiarovi našiel ďalšieho alfasamca v premiérovi Ficovi

Ráž súhlasí s Ficom. Po Mečiarovi našiel ďalšieho alfasamca v premiérovi Ficovi

Jožo Ráž je známy slovenský spevák. Pred rokmi veľký obdivovateľ alfacamca Mečiara sa najnovšie utieka k názorovým a myšlienkovým pochodom ďalšieho alfasamca slovenskej politiky, k premiérovi Ficovi. Rážovi nemožno uprieť mnohé skutočne výnimočné hudobné skladby. Odkedy ale spadol z motorky na hlavu, ide to s Jožom už len dolu vodou.

K syrskému konfliktu se vyjádřil i oblíbený zpěvák a frontman skupiny Elán Jožo Ráž. Ten dal rozhovor slovenskému serveru cas.sk.

Autor hitu Voda čo ma drží nad vodou v interview v podstatě řekl ako to zhodnotili bratia česi novinári, že Západ si za situaci na Blízkém východě může sám! Proto, by se měl o běžence také postarat.

„Je to citlivé téma, ale v podstatě se můj názor shoduje s názorem premiéra Fica,“ řekl lídr oblíbené slovenské skupiny. „Humanita ano, ale přijmout všechny muslimy bez rozdílu, je nerozumné a nebezpečné,“ pokračoval zpěvák.

„Je rozdíl mezi námi a západními mocnostmi, které kolonizovali a ničili národy, které si teď vybírají za to svoji daň, což je v podstatě spravedlivé. Oni jim to dluží, my ne,“ řekl Ráž.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/361495/jozo-raz-sokoval-zapad-si-muze-za-teroristy-a-uprchlickou-krizi-sam.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Platy sa poslancom neznížia, Matovičov návrh získal iba 33 hlasov (video)

Igor Matovič tiež chcel zaviesť možnosť, aby strany mohli doplácať svojim poslancom podľa ich aktivity.

2 komentáre

  1. Jeho problem je jednoducho nedostatok informacii. Vela toho pravdepodobne neprecital a ak aj ano tak same hluposti. O kolonializme nevie vobec nic a o historii ako takej snad len to ze nieco take existuje.
    Inak vcelku podobne je to z vacsinou Slovakov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *