pondelok , 10 mája 2021
Home / SLOVENSKO / Ráž súhlasí s Ficom. Po Mečiarovi našiel ďalšieho alfasamca v premiérovi Ficovi

Ráž súhlasí s Ficom. Po Mečiarovi našiel ďalšieho alfasamca v premiérovi Ficovi

Jožo Ráž je známy slovenský spevák. Pred rokmi veľký obdivovateľ alfacamca Mečiara sa najnovšie utieka k názorovým a myšlienkovým pochodom ďalšieho alfasamca slovenskej politiky, k premiérovi Ficovi. Rážovi nemožno uprieť mnohé skutočne výnimočné hudobné skladby. Odkedy ale spadol z motorky na hlavu, ide to s Jožom už len dolu vodou.

K syrskému konfliktu se vyjádřil i oblíbený zpěvák a frontman skupiny Elán Jožo Ráž. Ten dal rozhovor slovenskému serveru cas.sk.

Autor hitu Voda čo ma drží nad vodou v interview v podstatě řekl ako to zhodnotili bratia česi novinári, že Západ si za situaci na Blízkém východě může sám! Proto, by se měl o běžence také postarat.

„Je to citlivé téma, ale v podstatě se můj názor shoduje s názorem premiéra Fica,“ řekl lídr oblíbené slovenské skupiny. „Humanita ano, ale přijmout všechny muslimy bez rozdílu, je nerozumné a nebezpečné,“ pokračoval zpěvák.

„Je rozdíl mezi námi a západními mocnostmi, které kolonizovali a ničili národy, které si teď vybírají za to svoji daň, což je v podstatě spravedlivé. Oni jim to dluží, my ne,“ řekl Ráž.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/361495/jozo-raz-sokoval-zapad-si-muze-za-teroristy-a-uprchlickou-krizi-sam.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ministerke Kolíkovej je ľúto, že Letanovská odišla zo strany Za ľudí

Mária Kolíková si váži podporu, ktorú jej Letanovská vyjadrila v nadväznosti na nezmyselné útoky voči nej a jej najbližším.

2 komentáre

  1. Jeho problem je jednoducho nedostatok informacii. Vela toho pravdepodobne neprecital a ak aj ano tak same hluposti. O kolonializme nevie vobec nic a o historii ako takej snad len to ze nieco take existuje.
    Inak vcelku podobne je to z vacsinou Slovakov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *