nedeľa , 9 mája 2021
Home / POLITIKA / “Pošahanec” Matovič ako biely kôň premiéra Fica ?

“Pošahanec” Matovič ako biely kôň premiéra Fica ?

V krátkom čase prinesieme informácie o prepojeniach OĽaNO priamo na SMER. Matovič totiž len kamufluje, že útočí na Fica. Za všetkým je biznis a informácie, ktoré sme obdržali a zverejníme budú šokujúce. Ani nie tak pre Róberta Fica, ako pre Igora Matoviča (že to vieme) a aj pre celú slovenskú verejnosť.

Líder OĽaNO Igor Matovič sa dnes počas vystupovania premiéra Roberta Fica (Smer-SD) v pléne NR SR postavil na dva metre pred rečnícky pult a v tričku s nápisom “Fico chráni zlodejov” na predsedu vlády uprene hľadel. 

Na výzvu predsedajúcej schôdze Jany Laššákovej (Smer-SD), aby si sadol na svoje miesto, nereagoval. Premiér po pár minútach vystúpenie ukončil. “Je to vážna téma, v prítomnosti bláznov ju nebudem prednášať,” povedal Fico, ktorý hovoril o hrozbe terorizmu v Európe.

Týmito divadelnými vystúpeniami sa snaží Matovič ukázať, že bojuje proti Ficovi. Pravda je však niekde úplne inde. Už čoskoro zverejníme šokujúce fakty o spolupráci OĽaNO (Matoviča) a SMERu. A zrazu sa ukáže, že biely kôň je …

(mib)

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ministerke Kolíkovej je ľúto, že Letanovská odišla zo strany Za ľudí

Mária Kolíková si váži podporu, ktorú jej Letanovská vyjadrila v nadväznosti na nezmyselné útoky voči nej a jej najbližším.

Jeden komentár

 1. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB opätovne blokol zdieľanie článkov z DENNÍKa POLITIKA.

  Náš web je

  https://www.dennikpolitika.sk

  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA

  môžete

  alebo nemôžete

  zdieľať na

  FACEBOOKu. Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!

  tipydodennika@dennikpolitika.sk

  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.

  Budeme vás priebežne informovať. Black Friday

  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *