štvrtok , 13 augusta 2020
Home / POLITIKA / Boris Kollár: Ak Fico nevie chytiť bratislavského hovnomana, chytím ho sám!

Boris Kollár: Ak Fico nevie chytiť bratislavského hovnomana, chytím ho sám!

Boris Kollár je pripravený chytiť sám bratislavského hovnomama. Ak to nebude zvládať, pomôžu mu jeho spolupartajníci a goriliaci Milan Krajniak a Peter Pčolinský z Konzervatívneho výberu.

Aj takto by sa dalo hodnotiť vystúpenia na dnešnom brífingu Borisa Kollára, predseda strany Sme rodina, ktorý sa vyjadril k útokom v Paríži, aj k bezpečnostnej situácii u nás.

Klasický bratislavsky vekslácky prístup: VEĽA KECOV, MÁLO SKUTKOV a jedna RULIČKA.

Poznámka redakcie: Boris Kollár ako ďalší z “transparentných politikov” po vzore Mariána Kotlebu odmietol poskytnúť rozhovor DENNÍKu POLITIKa.

K útokom v Paríži okrem iného člen rodiny povedal:

“Zahynulo tam 128 obyčajných ľudí a kto je zato zodpovedný? No predsa politici, ktorí toto spôsobili svojou nekompetentnosťou, svojou naivitou, hamižnosťou a hlúposťou. Doplatilo na to len tých 128 obyčajných ľudí, nebol medzi nimi ani jeden politik, čo má toto na zodpovednosti.

Ďalej vyzývam politikov, ľavicových aj pravicových, aby nerozkrádali silové rezorty a nenechávali ich na okraji záujmu, pretože keď sa neochránime sami, z vonku nám nikto nepomôže a zasa na to doplatia obyčajní ľudia.”

Bola zvolaná bezpečnostná rada štátu a premiér povedal, že všetko je pod kontrolou. Naozaj je všetko pod kontrolou? Ja si pomôžem vyjadrením Katky Svrčkovéj z SaS:

“Slovenské bezpečnostné zložky sú v pohotovosti, aby nás ochránili pred teroristami. Dovolím si pripomenúť, že už týždne nevedia chytiť jedného hovnomana, kvôli ktorému sa ženy v Bratislave boja chodiť potme von. Toľko k našej bezpečnosti, priatelia.”

(im)

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Most medzi Kysakom a Veľkou Lodinou je v havarijnom stave, statik nariadil jeho okamžité uzavretie

Vzhľadom na všetky skutočnosti a reálny stav mosta platí pre okres Košice-okolie mimoriadna situácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *