Home / šport / Futbal / Messiho štart v stredajšom zápase Ligy majstrov proti AS Rím je stále neistý

Messiho štart v stredajšom zápase Ligy majstrov proti AS Rím je stále neistý

BARCELONA 3. apríla (WebNoviny.sk) – Štart Lionela Messiho v stredajšom prvom zápase štvrťfinále play futbalovej Ligy majstrov 2017/2018 medzi katalánskym FC Barcelona a talianskym AS Rím je stále neistý.

Argentínsky reprezentant nebol v základnej zostave svojho klubu vo víkendovom zápase španielskej La Ligy na pôde FC Sevilla (2:2), nastúpil až v druhom polčase a gólom v závere stretnutia zabezpečil deľbu bodov. „Stále sa necítil komfortne, no očakával som, že odohrá zopár minút,“ uviedol po stretnutí tréner Ernesto Valverde.

Cristiano Ronaldo nedosiahol dohodu v kauze daňových únikov

Tridsaťročný útočník predtým vynechal dva prípravné medzištátne stretnutia výberu Argentíny. Dôvodom bola svalovej indispozícia, ktorá sa uňho prejavila počas tréningu s národným tímom. Do duelu proti rímskemu súperovi by mohol zasiahnuť Sergio Busquets, ktorý sa do zostavy „blaugranas“ vracia po zlomenine nohy.

Viac k témam: AS Rím, FC Barcelona, futbal, Liga majstrov, Lionel Messi
Zdroj: Webnoviny.sk – Messiho štart v stredajšom zápase Ligy majstrov proti AS Rím je stále neistý © SITA Všetky práva vyhradené.