Home / POLITIKA / Magát považuje demokraciu za tyraniu. Kotleba bledne závisťou

Magát považuje demokraciu za tyraniu. Kotleba bledne závisťou

Nacionalista Magát požaduje odstránenie demokracie. Na svojej verejne dostupnej FB stránke to uvádza volebný líder novej strany CESTA a nacionalista /extrémista/ Magát.

„Prečo tu nemá demokracie miesto v podobe v akej ju poznáme a prečo je nutné jej odstránenie?
Demokracia je ľuďom podsúvaná ako systém slobôd a absolútnej voľnosti. Pravda je taká, že je to najvyššia forma tyranie v ktorej sú najnebezpečnejší tí ľudia, ktorí slobodne zmýšľajú. Takzvané ideozločiny, teda zločiny slobodného myslenia a iného názoru, ktoré sa vymykajú spod kontroly demokracie sú trestané vyššou sadzbou ako násilné trestné činy menšinových etník, či podvodov a okrádaní. Demokracia slúži na absolútne zotročenie ľudí a ich mysle, na úplne rozkradnutie zdrojov a zadlženie jednotlivcov a tým odstránenie ich slobodného života. Teda nie je to o slobodách myslenia či názorov, je to o slobode kapitálu a jeho voľného pohybu, jeho rozkrádaniu a ničenia hodnôt, ktoré robia z národa národ. Je to absolútne chorý systém, ktorý dokáže pod rúškom slobody skutočné slobody zničiť. Demokracia je najzhubnejšia tyrania, ktorú podporujú vojny a krvilačnosť bánk, ktoré ovládajú naše vlády, ktoré sa im uplatili. Demokracia stojí za zničením nášho hospodárstva a za uvrhnutím ľudí do biedy. Zabudol som na niečo?“ – tvrdí Magát z Kysúc.

Takýmtito vyjadreniami Magát prekonáva aj Kotlebu, ktorého bezopsažné otvorené listy kaďekomu sú už na smiech.

Magát svojimi tvrdo radikálnymi nacionalistickými postojmi hraničiacimi až s extrémizmom preberá úlohu nového lídra generácie ľudí nespokojných so súčasnou demokraciou. Z týchto vyjadrení Magáta musí mať obavu aj aktuálny vodca Kotleba.

Kotleba bledne závisťou, keď vidí aký mediálny priestor dostáva Magát, jeho vzdor a nová strana, ktorej sa stal lídrom a kde preberá kotlebove voličské ovečky.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Krízu dôvery v inštitúcie a štát vidí šéf NKÚ Andrassy v nesystémovom kontrolingu, uviedol aj štyri princípy zmeny

Kríza dôvery je na Slovensku vypuklá a nedôvera voči inštitúciám, najmä tým, ktoré sú spájané s politickou reprezentáciou, sa vypomsťuje celej spoločnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *