Home / SLOVENSKO / VOJNA ISLAMU PROTI EURÓPE NA POCHODE

VOJNA ISLAMU PROTI EURÓPE NA POCHODE

Turecký novinár Mehmet Akhul, ktorý bol rok a pol známy pod menom Muhammad Al-Akhe a strávil najmenej rok a pol v radoch vojsk tzv. Islamského štátu (ISIS) bol po dvojdňovom pobyte na policajnom riaditeľstve v Ammáne prepustený a ako chránený svedok sa pod dohľadom jordánskej polície zdržuje na neznámom mieste.

V piatok sa dobrovoľne prihlásil na polícii a poskytol šokujúce svedectvo o aktivitách ISIS, ako aj o otvorenom vojnovom konflikte, ktorý bol prenesený na pôdu EÚ prostredníctvom státisícov bojovníkov ISIS. Tí sa do EÚ dostali ako tzv. „imigranti“.

Jordánska polícia odmietla hovoriť o podrobnostiach, ako aj o mieste pobytu Akhula až do vyriešenia niektorých procesných úkonov. Turecko, ktoré doteraz nepožiadalo o vydanie svojho občana argumentuje tým, že Akhul disponoval aj iným štátnym občianstvom ako tureckým. Predpokladá sa že jeho druhou štátnou príslušnosťou bolo občianstvo Spojených Arabských Emirátov.

Podľa informácií, ktoré máme od spolupracovníka DENNÍKa POLITIKA z jordánskeho Ammánu, Akhul, ktorý pracoval v zložkách ISIS pod svojim arabským menom Muhammad Al-Akhe nebol priamo v bojových jednotkách ISIS, ale pracoval na štábe v zložkách strategického plánovania. Žurnalistku vyštudoval v Istanbule a pracoval pre káhirský Al Ahram. Od roku 2010 mal trvalý pobyt v Spojených Arabských Emirátoch v prímorskom meste Fujairah. Minimálne od roku 2013 sa o jeho pobyte nič nevedelo a predpokladá sa, že už vtedy vstúpil do zložiek ISIS. Minulý týždeň sa prihlásil na polícii v Ammáne pod svojim pôvodným tureckým menom a rozhodol sa vypovedať pod štatútom chráneného svedka.

Jeho svedectvo – akokoľvek šokujúce a neuveriteľné, doslova naštartovalo extrémne bezpečnostné opatrenia po celej západnej Európe. V Európe, ktorá sa stala praktickým bojiskom ISIS sa vojna už začala. Nepriateľ nepochoduje po fronte, ale v tichosti infiltruje obyvateľov EÚ, ktorí sú uspávaní politikmi ako Merkelová do postupnej klinickej smrti.

Aby sme zostručnili informácie, ktoré Akhul poskytol (predpokladáme, že dnes ich je podstatne viac a konkrétnejšie).

 1. ISIS vysiela svojich bojovníkov do EÚ ako „utečencov“ v gigantických počtoch. Sú vybavení telefónmi s predplatenými službami, ktoré financujú „podnikatelia“ hlavne z Emirátov. V skutočnosti ISIS. Preto vidíte migranta, ako neustále volá z mobilného zariadenia po mesiaci pobytu v EÚ v roamingovom režime.

 2. Bojovníci tvoria skupiny po troch čatách (rota) a to hlave v miestach, kde už je moslimská komunita (nie turecká)

 3. Toto je aj dôvod, prečo sa zúrivo bránia tzv. „prerozdeľovaniu“ v rámci EÚ. V chudobných krajinách EÚ nemajú základne, takže ak Fico bojuje proti prerozdeľovaniu, tak bojuje proti niečomu, čo mu nehrozí. Okrem toho aj Fico už utečencov prijíma, zatiaľ čo navonok bojuje proti kvótam

 4. Veliteľstvo ISIS v EÚ je pravdepodobne v Offenbachu alebo vo Frankfurte v Nemecku a v Birminghame vo Veľkej Británii. Na veľké prekvapenie, podľa svedectva Akhula nie je žiadne veliteľstvo vo Francúzsku

 5. Akhul tvrdí, že ISIS v žiadnom prípade nie je arabským alebo moslimským projektom. Svedčí o tom financovanie, ako aj celková organizácia a výzbroj ISIS. Tvrdí, že sa jedná o izraelský projekt

Potiaľ zhrnuté svedectvo tureckého novinára. Viac informácií prinesieme od nášho spravodaja v zajtrajšom rannom vydaní.

Redakčne krátené

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Príležitosť pre slovenské inovácie v obrannom priemysle

Konferencia ITAPA DEFENCE 2023 priniesla aktuálne trendy a novinky v obranných inováciách.

5 komentárov

 1. ISIS určite nie je izraelský projekt …
  Tvrdenie pána Akhula ohľadom ISIS, že sa jedná o izraelský projekt, vážne narúša hodnovernosť jeho výpovede. Kto pozná historicko – politické súvislosti danej oblasti by toto v žiadnom prípade netvrdil.

  • Musm Vas opravit. je to takmer urcite izraelsky projekt. Je tomu uz 11 rokov, co koloval na internete dokumet, ktory doslova predpovedal takyto vyvoj. Izrael potrebuje mat kontrolu nad radikalnymi moslimskymi hnutiami a kedze to uplne nevyslo s Al Kajdou tak vznikol ISIS. Vsimnite si ze ISIS ma vybornu organizaciu co Arabi a moslimi vo vseobecnosti nikdy nemali a okrem toho ISIS obtazuje uplne vsetkych v okoli s vynimkou Izraela. Izrael v minulosti ked mal s hocikym co len maly problem tak ho okamzite napadol a ISIS (papierovo by to mal byt uplne extremny problem) si vobec nevsimaju. Podobne aj USA a Rusko co su hlavni sponzori zidov na svete

   • Rád sa nechám poučiť, no podľa toho, čo viem a čo je známe o židoch a Izraeli, tak izraelský národ je príliš inteligentný na to, aby sa znížil k niečomu takému ako je ISIS s jeho praktikami. Okrem toho aj u sekulárnych židov má ľudský život vysokú hodnotu. Preto som presvedčený, že odrezávanie hláv mužom, ženám a deťom, unášanie a znásilňovanie žien a dievčat a podobné veci nepochádzajú od židov. ISIS zatiaľ neobťažuje Izrael, lebo to nie je také jednoduché začať si niečo s Izraelom. Možno práve kvôli tej ich výbornej organizovanosti.
    Uvedomujem si však, že aj medzi židmi existujú rôzne extrémistické skupiny, ktoré sú schopné násilností. To však nie je oficiálna a ani neoficiálna politika Izraela a ani takéto praktiky Izrael neschvaľuje.

 2. ISIS určite nie je izraelský projekt …
  Tvrdenie pána Akhula ohľadom ISIS, že sa jedná o izraelský projekt, vážne narúša hodnovernosť jeho výpovede. Kto pozná historicko – politické súvislosti danej oblasti by toto v žiadnom prípade netvrdil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *