Home / SLOVENSKO / ĽUDSKÁ TVÁR MARIANA KOTLEBU

ĽUDSKÁ TVÁR MARIANA KOTLEBU

Banskobystrický župan a zároveň aj predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko je slovenskými médiami často vykresľovaný, ako agresívny nacionalista, nepriateľ menšín a bojovník proti modernému umeniu. Že tomu v skutočnosti vôbec nie je tak dokazuje jeho aktívna účasť na podujatiach, kde ukazuje svoju skutočnú ľudskú tvár.

Dňa 22. 10. 2015 sa konal v Žiari nad Hronom 3. ročník benefičného koncertu s názvom Na krídlach anjelov, ktorý bol venovaný ľuďom s mentálnym postihnutím. Svojou účasťou ich prišiel podporiť a povzbudiť aj predseda BBSK Marian Kotleba, spolu s vedúcou oddelenia sociálnych služieb a zdravotníctva Úradu BBSK Janou Néhezovou. Klienti Domova sociálnych služieb Ladomerská Vieska potešili hostí svojimi výrobkami.

Predseda BBSK sa živo zaujímal o práce detí, ako aj o činnosť Domova sociálnych služieb. Kotleba nevynechá príležitosť, aby hendikepované deti podporil a povzbudil ich do ďalšej činnosti, ktorá obohacuje ich samotné, ako aj spoločnosť. Koncert, na ktorom sa spolu s pani Néhezovou zúčastnil skončil veľkým úspechom a spokojnosťou na strane detí, ako aj pracovníkov Domova sociálnych služieb.

Táto akcia, ako aj mnoho podobných len dokazujú, že toľko kritizovaný Kotleba prejavuje skutočný a úprimný záujem o obyvateľov kraja a o ich každodenný život. Je to v rozpore s obrazom, akým je vykresľovaný v médiách. Čím menej sú obyvatelia kraja informovaní o jeho činnosti na úrade BBSK, tým viac o jeho činoch vedia samotní občania z priameho osobného kontaktu.

Kotleba nerobí veľké gestá – venuje sa skôr každodennej praktickej práci pre obyvateľov, ktorá je možno mediálne menej viditeľná, ale ľudia ju pociťujú o to viac. Je to výzva pre slovenské médiá, aby sa viac venovali realite a menej vlastnej propagande.

M.B. priaznivec Mariana Kotlebu a jeho ĽS NS 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd opätovne zrušil zasadnutia vo veci expolicajta Kučerku, ďalšie termíny zostávajú v platnosti

Bývalý vyšetrovateľ NAKA Marián Kučerka, ktorý je neprávoplatne odsúdený za prijímanie úplatku, sa momentálne nachádza v Bosne a Hercegovine, kde požiadal o azyl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *