nedeľa , 9 mája 2021
Home / SLOVENSKO / ĽUDSKÁ TVÁR MARIANA KOTLEBU

ĽUDSKÁ TVÁR MARIANA KOTLEBU

Banskobystrický župan a zároveň aj predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko je slovenskými médiami často vykresľovaný, ako agresívny nacionalista, nepriateľ menšín a bojovník proti modernému umeniu. Že tomu v skutočnosti vôbec nie je tak dokazuje jeho aktívna účasť na podujatiach, kde ukazuje svoju skutočnú ľudskú tvár.

Dňa 22. 10. 2015 sa konal v Žiari nad Hronom 3. ročník benefičného koncertu s názvom Na krídlach anjelov, ktorý bol venovaný ľuďom s mentálnym postihnutím. Svojou účasťou ich prišiel podporiť a povzbudiť aj predseda BBSK Marian Kotleba, spolu s vedúcou oddelenia sociálnych služieb a zdravotníctva Úradu BBSK Janou Néhezovou. Klienti Domova sociálnych služieb Ladomerská Vieska potešili hostí svojimi výrobkami.

Predseda BBSK sa živo zaujímal o práce detí, ako aj o činnosť Domova sociálnych služieb. Kotleba nevynechá príležitosť, aby hendikepované deti podporil a povzbudil ich do ďalšej činnosti, ktorá obohacuje ich samotné, ako aj spoločnosť. Koncert, na ktorom sa spolu s pani Néhezovou zúčastnil skončil veľkým úspechom a spokojnosťou na strane detí, ako aj pracovníkov Domova sociálnych služieb.

Táto akcia, ako aj mnoho podobných len dokazujú, že toľko kritizovaný Kotleba prejavuje skutočný a úprimný záujem o obyvateľov kraja a o ich každodenný život. Je to v rozpore s obrazom, akým je vykresľovaný v médiách. Čím menej sú obyvatelia kraja informovaní o jeho činnosti na úrade BBSK, tým viac o jeho činoch vedia samotní občania z priameho osobného kontaktu.

Kotleba nerobí veľké gestá – venuje sa skôr každodennej praktickej práci pre obyvateľov, ktorá je možno mediálne menej viditeľná, ale ľudia ju pociťujú o to viac. Je to výzva pre slovenské médiá, aby sa viac venovali realite a menej vlastnej propagande.

M.B. priaznivec Mariana Kotlebu a jeho ĽS NS 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mesto Trnava zrušilo pre pandémiu tradičný kvetinový trh, ľuďom však prináša alternatívu

Radnica bola prinútená prispôsobiť sa aktuálnym protipandemickým opatreniam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *