Home / SLOVENSKO / V zlievarni v Hronci stratil pracovník vedomie. Na pomoc mu prišli všetky záchranné zložky (video)

V zlievarni v Hronci stratil pracovník vedomie. Na pomoc mu prišli všetky záchranné zložky (video)

27.11.2023 (SITA.sk) – Horská záchranná služba (HZS) v pondelok zasahovala pri vyslobodení pracovníka v zlievarni Hronec – v podniku ZLH Plus, a.s., ktorý pri práci na vyvýšenej plošine stratil vedomie. Ako informuje HZS na svojom webe, na pomoc mu boli vyslané okrem príslušníkov HZS aj posádky záchrannej zdravotnej služby, Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) z Banskej Bystrice a hasiči.

Po tom, čo záchranári HZS 67-ročného muža evakuovali z exponovaného zariadenia továrne, tak mu posádka rýchlej zdravotníckej pomoci poskytla neodkladnú zdravotnú starostlivosť. Následne bol pacient vo vážnom stave letecky transportovaný do nemocničného zariadenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Hasiči, Horskí záchranári, strata vedomia, vyvýšená plošina, Zdravotná pomoc
Zdroj: SITA.sk – V zlievarni v Hronci stratil pracovník vedomie. Na pomoc mu prišli všetky záchranné zložky (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Podvodníci opäť úradujú, cielia na seniorov. Na čo si treba dať pozor?

Podvodníci kontaktujú svoje obete telefonicky, pričom sa vydávajú za falošných policajtov a pod vymyslenou legendou o páchateľoch trestnej činnosti, ktorí vás sledujú a chcú vás pripraviť o úspory, ponúkajú pomoc s riešením tejto situácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *