Home / SLOVENSKO / Národniari chcú šéfa progresívcov v poslednej predvolebnej debate, inak to podľa nich bude neúcta k nerozhodnutým voličom

Národniari chcú šéfa progresívcov v poslednej predvolebnej debate, inak to podľa nich bude neúcta k nerozhodnutým voličom

23.9.2023 (SITA.sk) – Slovenská národná strana (SNS) vyzýva predsedu hnutia Progresívne Sovensko (PS) Michala Šimečku, aby sa zúčastnil poslednej predvolebnej debaty v televízii Markíza.

„Vyhnutie sa okrúhlej debate zo strany PS s lídrami iných relevantných politických strán je pre nás prekvapivé a považujeme ho za vyjadrenie neúcty najmä voči všetkým nateraz nerozhodnutým voličom,“ uviedla SNS.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Občania si podľa národniarov zaslúžia poznať Šimečku, aj ideologické nastavenie jeho hnutia.

„Bude ďalšou pohromou pre Slovensko, ak vo voľbách výraznejšie uspeje táto progresívna politická strana, o ktorej skutočných cieľoch sa voliči opäť dozvedia až po voľbách,“ tvrdí SNS.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Národniari chcú šéfa progresívcov v poslednej predvolebnej debate, inak to podľa nich bude neúcta k nerozhodnutým voličom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister Raši sa neobáva rozpadu vládnej koalície, ak by Pellegrini úspešne kandidoval na post prezidenta

Zdôraznil, že stranu Hlas budovali pre to, aby vytrvala roky a nie pre to, aby vydržala jedny voľby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *