Home / SLOVENSKO / Ktoré politické strany si Slováci najviac googlia? OĽaNO je tretie a strana Smer-SD druhá

Ktoré politické strany si Slováci najviac googlia? OĽaNO je tretie a strana Smer-SD druhá

19.9.2023 (SITA.sk) – Hnutie Progresívne Slovensko (PS) je najvyhľadávanejším politickým subjektom slovenského Googlu za uplynulý týždeň. Zobrazilo sa v 36 percentách vyhľadávaní.

Za ním nasleduje strana Smer-SD s 32 percentami vyhľadávaní a tretím najvyhľadávanejším je s väčším odstupom hnutie OĽaNO (14%). Ako informovala spoločnosť Google, Slováci si googlili aj hnutie Republika (10%) a Kresťanskodemokratické hnutie (8%).

Najvyhľadávanejším politikom na slovenskom Googli je za uplynulý týždeň líder strany Smer-SD Robert Fico, ktorému patrí 40 percent vyhľadávaní. Druhým najvyhľadávanejším menom spomedzi politikov je predseda PS Michal Šimečka s 28 percentami vyhľadávaní.

Slováci si googlili aj lídra strany Sme rodina Borisa Kollára (13%), predsedu Hlasu Petra Pellegriniho (11%) a lídra hnutia Republika Milana Uhríka (8%).

Viac k témam: líder strany Sme rodina, líder strany Smer-SD, Predčasné voľby na Slovensku 2023, predseda Hlasu, predseda PS, Prieskum
Zdroj: SITA.sk – Ktoré politické strany si Slováci najviac googlia? OĽaNO je tretie a strana Smer-SD druhá © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Košický samosprávny kraj otvoril prvý slovenský pumptrack s certifikátom UCI pre medzinárodné súťaže

Pumptrack sa nachádza v Košiciach pri parkovisku za obchodným centrom Hornbach.

Jeden komentár

  1. ak by toto bola pravda obcania Slovenska su tak na hlavu padnuti, ze im uz ani Sedembolestna Panna Maria nepomoze…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *