Home / SLOVENSKO / Láka vás paddleboard? Dá sa s ním oddýchnuť aj spevniť svaly

Láka vás paddleboard? Dá sa s ním oddýchnuť aj spevniť svaly

26.6.2023 (SITA.sk) – Paddleboard je skvelým skĺbením trávenia času vo vode a zapracovaním na svojej kondičke. Má jednoduché ovládanie, pri ktorom rovnomerne zapájate celé telo, zlepšujete si zmysel pre rovnováhu a fyzickú kondíciu. Pohyb na ňom pozitívne vplýva aj na srdce a cievy, a pomáha udržať zdravú telesnú váhu. Je teda vhodný pre všetky vekové kategórie, čo je výborná správa.

Ešte lepšou správou je, že toto leto môžete vyhrať s nealkoholickými nápojmi XIXO jeden z 50 paddleboardov, a k tomu za vás XIXO daruje aj 50 eur Dobrému anjelovi. Ide o výnimočné spojenie, pretože môžete vyhrať zaujímavú vecnú cenu, a zároveň venovať peniaze neziskovej organizácii, ktorá vracia nádej na ľudskú dôstojnosť tisíckam rodinám. Súťaž potrvá do 31. augusta 2023.

„Stačí, ak si kúpite akýkoľvek nápoj XIXO kdekoľvek na Slovensku a zaregistrujete sa na webe https://www.xixo-sutaze.sk/letna-sutaz. Nezabudnite potom odfotiť alebo naskenovať svoj doklad o nákupe a zadať kód (prvých osem znakov OKP) svojho pokladničného dokladu. Jeden pokladničný doklad, pritom predstavuje jednu možnosť výhry,“ vysvetľuje Roland Lengeň, marketingový manažér značky XIXO.

XIXO je nealkoholický nápoj bez kofeínu, ktorý obsahuje vitamíny C, B2, B3, B5, B6 a B12, a bez konzervačných látok. Nezabúda pritom ani na ochranu životného prostredia a podporu udržateľnosti, a to vďaka nekonečne recyklovateľným plechovkám, v ktorých sú nápoje balené. Nájdete v nich teda vysokú kvalitu za dobrú cenu.

Výhercovia budú vyžrebovaní 1.9.2023 za účasti notára, a výsledky budú následne zverejnené na spomínanej webstránke. Výhercovia budú oboznámení prostredníctvom e-mailu.

Informačný servis

Viac k témam: Paddleboard, PR, Súťaž, XIXO
Zdroj: SITA.sk – Láka vás paddleboard? Dá sa s ním oddýchnuť aj spevniť svaly © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Politológ: Od novozvoleného prezidenta sa veľa neočakáva

Peter Pellegrini bude podľa politológa stále akoby členom vládnej koalície, no môže aj prekvapiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *