Home / SLOVENSKO / Pri Žiline havarovalo malé lietadlo, na miesto smeroval aj záchranársky vrtuľník (foto)

Pri Žiline havarovalo malé lietadlo, na miesto smeroval aj záchranársky vrtuľník (foto)

4.6.2023 (SITA.sk) – V katastri obce Dolný Hričov v okrese Žilina sa v nedeľu večer zrútilo malé lietadlo. Informuje o tom letecká záchranná služba Air Transport Europe na sociálnej sieti Facebook.

„Posádka Krištof 06 zo Žiliny prijala v nedeľu večer požiadavku o urgentný let do k.o. Dolný Hričov (okres Žilina), kde svedkovia videli a následne nahlásili pád malého lietadla. Po neodkladnom vzlete smeroval záchranársky vrtuľník k miestu určenia,“ uviedli záchranári.

Lekárka bola do terénu vysadená palubným navijakom. „Na mieste bolo zistené, že jedna osoba nachádzajúca sa vo vraku lietadla už, žiaľ, nejavila známky života a na mieste mohla lekárka konštatovať už len úmrtie,“ priblížili záchranári.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Pád lietadla
Zdroj: SITA.sk – Pri Žiline havarovalo malé lietadlo, na miesto smeroval aj záchranársky vrtuľník (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    ja tym, ze som sa rozhodol v zivote nevstupit do podobnych komarov a nasadnut na motorku som si mozno uz x-ty raz zachranil zivot preco ludia takto riskuju so svojimi zivotmi nechapem…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *