Home / SLOVENSKO / Mladý muž šoféroval skúter bez prilby, osudným sa mu stal náraz do obrubníka (foto)

Mladý muž šoféroval skúter bez prilby, osudným sa mu stal náraz do obrubníka (foto)

3.6.2023 (SITA.sk) – K tragickej dopravnej nehode došlo 2. júna vo večerných hodinách na ceste tretej triedy č. 2110 v obci Ďurčiná v okrese Žilina v smere jazdy do Rajca.

Z doposiaľ presne nezistených príčin 25-ročný vodič skútra, ktorý nemal predpísanú ochrannú prilbu, zachytil predným kolesom obrubník a následne spadol.

Mladý muž utrpel zranenia hlavy, ktorým v nemocnici podľahol. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej nehody sú predmetom vyšetrovania. Informovala o tom hovorkyňa z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková.

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

Polícia ďalej uvádza, že každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Mladý muž šoféroval skúter bez prilby, osudným sa mu stal náraz do obrubníka (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ústava SR sa v súvislosti s udeľovaním milostí a amnestií meniť nebude

Novelu ústavného zákona však poslanci parlamentu neposunuli do druhého čítania.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    zrejme by mu prilba zachranila zivot, skusil zamachrovat ci preco ju namal?…odpocivaj v pokoji chlapce…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *