Home / SLOVENSKO / Zlodej prekvapený z lupu radšej ušiel, obsah skrinky ho šokoval (foto)

Zlodej prekvapený z lupu radšej ušiel, obsah skrinky ho šokoval (foto)

24.5.2023 (SITA.sk) – Polícia v Lučenci rieši prípad krádeže a prečinu porušovania domovej slobody. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, v jednej z obcí v okrese Lučenec páchateľ bez použitia násilia vošiel v pondelok 22. mája do rodinného domu a ukradol plechovú skrinku. Keď sa mu ju podarilo sekerou otvoriť, ostal prekvapený. Jej obsah tvorilo množstvo bankoviek a zlata. Nález ho vyľakal, nechal všetko na mieste a z miesta ušiel.

Polícia v krátkom čase vypátrala páchateľa, ktorý sa ku skutku priznal, ukázal miesto, kde skrinku nechal, a tak ukradnuté veci budú vrátené právoplatným majiteľom.

„Vyšetrovateľ obvinil z trestných činov 17-ročného mladíka, ktorý je z tej istej obce, kde sa skutok stal,“ dodala polícia s tým, že v zmysle trestného zákona za takúto krádež hrozí trest odňatia slobody na tri až 10 rokov. Obvinený je stíhaný na slobode a keďže je mladistvý, hrozí mu polovičný trest.

Viac k témam: Krádež, Zlodej
Zdroj: SITA.sk – Zlodej prekvapený z lupu radšej ušiel, obsah skrinky ho šokoval (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *