Home / SLOVENSKO / Renault pravdepodobne nedal prednosť Yamahe, motocyklista zraneniam podľahol v nemocnici

Renault pravdepodobne nedal prednosť Yamahe, motocyklista zraneniam podľahol v nemocnici

8.5.2023 (SITA.sk) – Pri dopravnej nehode zahynul 40-ročný motocyklista. Dopravní policajti z Komárna boli v nedeľu krátko po 13:00 vyslaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala v smere od Hurbanova pred odbočkou na obec Martovce, okres Komárno.

Ako ďalej informovala nitrianska polícia na sociálnej sieti, 76-ročný vodič vozidla Renault Thalia pravdepodobne nedal prednosť motocyklu Yamaha, ktorý viedol 40-ročný muž. Motocyklistu so zraneniami previezli do nemocnice, kde zraneniam v nočných hodinách podľahol.

„Policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom a nebohému bola odobratá krv na zistenie prípadného požitia alkoholu. Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície v Komárne začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ informovala polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Renault pravdepodobne nedal prednosť Yamahe, motocyklista zraneniam podľahol v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *