Home / SLOVENSKO / Muž dobodal ženu a po vražde chcel zahladiť stopy, nasledoval výbuch

Muž dobodal ženu a po vražde chcel zahladiť stopy, nasledoval výbuch

7.5.2023 (SITA.sk) – Tragicky sa skončila sobotňajšia hádka medzi 63-ročným mužom a 48-ročnou ženou v obci Ptrukša (okr. Michalovce). Ako informuje košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, muž ženu viackrát bodol s presne nezisteným predmetom do rôznych častí tela, a potom ju odvliekol do zadnej časti rodinného domu.

„Tam založil požiar, ktorého výsledkom bol výbuch. Keďže sa na tomto mieste žena nachádzala, zranenia, ktoré utrpela, boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla,“ informovala policajná hovorkyňa.

Ako dodala, zranenia utrpel aj agresor, vyžiadali si jeho okamžitý letecký transport do jednej z košických nemocníc. Jeho zdravotný stav je vážny.

Kriminalistický technik na mieste zaistil viaceré stopy, ktoré boli zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. V súčasnosti polícia vykonáva ďalšie potrebné úkony, preto nie je možné poskytnúť podrobnejšie informácie.

Viac k témam: Krimi, Požiar, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Muž dobodal ženu a po vražde chcel zahladiť stopy, nasledoval výbuch © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

O novom predsedovi strany Hlas-SD rozhodne snem, ten sa bude konať 1. júna v Košiciach

Matúš Šutaj Eštok zdôraznil, že chcú, aby Hlas prežil odchod svojho predsedu Petra Pellegriniho, ktorý bol nedávno zvolený za prezidenta SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *