Home / SLOVENSKO / Ukradnuté auto mu zhorelo a z vlaku ho dvakrát vysadili. Kuriózny príbeh zlodeja sa začal a skončil v Žiari nad Hronom

Ukradnuté auto mu zhorelo a z vlaku ho dvakrát vysadili. Kuriózny príbeh zlodeja sa začal a skončil v Žiari nad Hronom

29.4.2023 (SITA.sk) – Polícia v Žiari nad Hronom riešila neuveriteľný príbeh zlodeja – smoliara. 30-ročný Zvolenčan sa doma pohádal s rodinou a rozhodol sa odísť vlakom do Bratislavy. Nemal však kúpený lístok, a tak ho sprievodca vysadil v Žiari nad Hronom.

Tu sa chvíľu bezcieľne potuloval, až si v areáli firmy na Priemyselnej ulici všimol neuzamknuté auto a na sedačke spolujazdca kľúče. Auto naštartoval a vydal sa smerom do Bratislavy.

Z auta opäť na vlak

V nádrži však nebol dostatok benzínu, a tak zastavil na najbližšej čerpacej stanici, kde natankoval. Odišiel bez zaplatenia.

Čoskoro sa ukázalo, že auto nebolo technicky v poriadku, motor sa začal prehrievať a vozidlo začalo horieť. Zlodej ho nechal teda odstavené pri diaľnici a vydal sa k najbližšej železničnej stanici.

Tu nastúpil do vlaku smerujúcemu do Zvolena, no opäť si nekúpil lístok a sprievodca ho vysadil v Novej Bani. Musel čakať na ďalší vlak, ktorým sa, tentoraz úspešne, dostal opäť do Žiaru nad Hronom.

Ku všetkému sa priznal

Tam si ho na základe popisu všimla hliadka obvodného oddelenia zo Žiaru nad Hronom, ktorá ho zadržala a predviedla na policajnú stanicu, kde sa ku všetkému priznal.

Teraz čelí obvineniu z prečinu krádeže, ktorej sa dopustil napriek tomu, že je za obdobný skutok v podmienke. Informovala o tom Polícia SR na Facebooku.

Viac k témam: Krádež, Krimi, Zlodej
Zdroj: SITA.sk – Ukradnuté auto mu zhorelo a z vlaku ho dvakrát vysadili. Kuriózny príbeh zlodeja sa začal a skončil v Žiari nad Hronom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gymnazisti z Nového Mesta nad Váhom sa namiesto vyučovania h3kovali

Študenti Gymnázia M. R. Štefánika sa včera neučili. Do školy zavítali známi influenceri v rámci preventívneho projektu H3KNISA a na viacerých workshopoch v malých skupinkách debatovali na rôzne témy, o ktoré sa zaujímajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *