Home / SVET / Pri ruskom bombardovaní ukrajinskej obce Tokarivka zomrel civilista a zranili sa zamestnanci energetickej spoločnosti

Pri ruskom bombardovaní ukrajinskej obce Tokarivka zomrel civilista a zranili sa zamestnanci energetickej spoločnosti

27.4.2023 (SITA.sk) – Jeden civilista zomrel a zamestnanci energetickej distribučnej spoločnosti v ukrajinskej Charkivskej oblasti utrpeli zranenia pri štvrtkovom ruskom bombardovaní obce Tokarivka.

Uviedol to na komunikačnej platforme Telegram gubernátor Charkivskej oblasti Oleh Synjehubov. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Nepriateľ bombardoval dedinu Tokarivka v Charkivskej oblasti. Zranení boli zamestnanci oblastnej energetickej spoločnosti Charkivoblenergo pracujúci na obnove elektrického vedenia. Bohužiaľ jeden človek zomrel, ďalší štyria boli zranení,“ uviedol gubernátor.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Pri ruskom bombardovaní ukrajinskej obce Tokarivka zomrel civilista a zranili sa zamestnanci energetickej spoločnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Peskov potvrdil, že Rusko začalo sťahovať svoje mierové sily z Náhorného Karabachu

Rusko nasadilo niekoľko tisíc vojakov v Náhornom Karabachu v roku 2020 po vtedajšej eskalácii konfliktu Arménska a Azerbajdžanu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *