Home / SLOVENSKO / Na letisku M. R. Štefánika nahlásili bombu, pyrotechnici ju zatiaľ v priestoroch budovy nepotvrdili

Na letisku M. R. Štefánika nahlásili bombu, pyrotechnici ju zatiaľ v priestoroch budovy nepotvrdili

17.4.2023 (SITA.sk) – Na bratislavskom letisku M. R. Štefánika od pondelkového rána vykonávali pyrotechnickú prehliadku na základe oznámenia o umiestnení bomby v priestoroch letiska.

Pre agentúru SITA to potvrdila hovorkyňa Prezídia Policajného zboru (PPZ) Denisa Bárdyová.

Ako uviedla, prehliadku vykonávali pyrotechnici oddelenia hraničnej kontroly PZ Úradu hraničnej a cudzineckej polície PPZ na základe e-mailu, v ktorom bolo uvedené, že sa v priestoroch letiska nachádza bomba.

„Pyrotechnická prehliadka bola ukončená, uloženie bomby v priestoroch letiska v Bratislave sa nepotvrdilo,“ dodala Bárdyová.

Viac k témam: Bomba, Letisko
Zdroj: SITA.sk – Na letisku M. R. Štefánika nahlásili bombu, pyrotechnici ju zatiaľ v priestoroch budovy nepotvrdili © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ľudia chcú pre poslancov aj testy gramotnosti, lebo v parlamente sedí „hotová katastrofa“

Z prieskumu tiež vyplynulo, že stranu Smer-SD by vo vláde chcelo 31 percent respondentov. Najmenej si občania Slovenska želajú strany Aliancia, OĽaNO a priatelia, Za ľudí a Demokrati.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *