Home / SLOVENSKO / Smer rozumie integračným snahám Danka s tarabovcami, podľa strany je to dôležité pre budúcnosť Slovenska

Smer rozumie integračným snahám Danka s tarabovcami, podľa strany je to dôležité pre budúcnosť Slovenska

12.4.2023 (SITA.sk) – Strana Smer-SD sleduje integračný proces spustený predsedom Slovenskej národnej strany (SNS) Andrejom Dankom s porozumením.

V reakcii na spoluprácu SNS a strany Život – Národná strana (Život – NS) to uviedol vedúci tlačového oddelenia Smeru Ján Mažgút.

„Ide o dôležitý moment v snahách vytvoriť po parlamentných voľbách silnú sociálne a národne orientovanú vládnu koalíciu,“ povedal. Označil to za dôležité pre budúcnosť Slovenska.

Danko na tlačovej besede oznámil, že nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Tomáš Taraba a jeho strana Život-NS ako prví dostanú miesta na kandidátnej listine SNS.

Podotkol, že SNS má v pláne uzatvárať individuálne zmluvy s kandidátmi a nebude vytvárať predvolebnú koalíciu.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Smer rozumie integračným snahám Danka s tarabovcami, podľa strany je to dôležité pre budúcnosť Slovenska © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa viac než dvetisícštyristo ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *