Home / SLOVENSKO / So sekerou v ruke sa vyhrážal inému mužovi a jeho rodine, opitý k nim prišiel opakovane

So sekerou v ruke sa vyhrážal inému mužovi a jeho rodine, opitý k nim prišiel opakovane

11.4.2023 (SITA.sk) – Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania čelí muž z obce Výborná (okr. Kežmarok). Uplynulý piatok vo večerných hodinách sa v jednom z bytov vyhrážal inému mužovi, ako aj celej jeho rodine, že ich zabije, a v ruke pritom držal sekeru.

Ako ďalej informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, svoje konanie zopakoval aj v nasledujúci deň, čím u muža s rodinou vzbudil obavu o ich životy. Polícia agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Zároveň bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok dosiahol takmer 1,7 promile.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Spišská Belá spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

Viac k témam: Krimi, Obvinenie, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: SITA.sk – So sekerou v ruke sa vyhrážal inému mužovi a jeho rodine, opitý k nim prišiel opakovane © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *