Home / SLOVENSKO / Pri tragickej dopravnej nehode v Liptovskom Mikuláši zomreli traja ľudia

Pri tragickej dopravnej nehode v Liptovskom Mikuláši zomreli traja ľudia

9.4.2023 (SITA.sk) – Pri tragickej dopravnej nehode v Liptovskom Mikuláši zomreli traja ľudia. K nehode došlo v nedeľu v ranných hodinách priamo v Liptovskom Mikuláši.

Štvrtú účastníčku nehody previezli vo vážnom stave s úrazom hlavy do nemocnice. Informuje o tom na sociálnej sieti Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR.

Záchranári tiež uviedli, že volanie o pomoc prijali na krajskom operačnom stredisku v Žiline o 03.25 h. Tiesňovú linku 155 kontaktovali svedkovia udalosti s tým, že na mieste sa nachádzajú zranení.

V čase príchodu záchranárov na miesto boli dve ženy mŕtve, muža sa ešte pokúšali oživiť, ale bezúspešne. Ťažkým zraneniam podľahol tiež,“ dodali záchranári.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Pri tragickej dopravnej nehode v Liptovskom Mikuláši zomreli traja ľudia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Jeden komentár

  1. ked to takto pojde dalej my sa vyzabijame sami…som tu len chvilu a jedna mrtva v Leviciach a traja v Lip.Mikulasi…a zrazu je nas o styroch menej…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *