Home / SVET / Výbuch v kaviarni v Petrohrade zabil prominentného vojenského blogera, osudným sa mu zrejme stal dar (video+foto)

Výbuch v kaviarni v Petrohrade zabil prominentného vojenského blogera, osudným sa mu zrejme stal dar (video+foto)

2.4.2023 (SITA.sk) – Kaviarňou v ruskom Petrohrade v nedeľu otriasol výbuch a podľa predbežných správ zabil prominentného vojenského blogera. Viac ako desiatka ľudí je zranená.

💢Putin’e yakınlığıyla bilinen savaş muhabiri Vladlen Tatarski, St. Petersburg’da bir kafede bombalı suikast sonucu öldürüldü. Bomba, bir hediye olarak Tatarski’ye verildi. Patlamanın öncesi ve patlama anı kameralara yansıdı. +++ pic.twitter.com/SYWCf02rGh
— Anadolu Jurnal (@anadolujurnal) April 2, 2023

Ruské médiá informujú, že pri explózii zomrel bloger Vladlen Tatarskij a 15 ľudí utrpelo zranenia. Správy nespomínali, že by sa niekto k výbuchu prihlásil ani podrobnosti o „výbušnom zariadení“, ktoré podľa nich priniesol návštevník kaviarne.

Ruské médiá a vojenskí blogeri uviedli, že Tatarskij mal stretnutie s členmi verejnosti a žena mu darovala sošku, ktorá zrejme explodovala.

Viac k témam: Bloger, Úmrtie, Výbuch
Zdroj: SITA.sk – Výbuch v kaviarni v Petrohrade zabil prominentného vojenského blogera, osudným sa mu zrejme stal dar (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Putin je na štátnej návšteve vo Vietname, usiluje sa o posilnenie vzťahov medzi Moskvou a Hanojom

Vietnam zastáva neutrálny postoj k ruskej vojne na Ukrajine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *