Home / SLOVENSKO / Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca

Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca

19.3.2023 (SITA.sk) – Na linke 158 polícia krátko po 10:15 prijala informáciu, podľa ktorej vypadol muž z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Privolaná záchranná služba ho previezla do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol, informoval v tlačovej správe Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Muž a žena pravdepodobne vypadli

Krátko po 15:00 polícia prijala ďalšie oznámenie, že na uvedenej adrese došlo k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženy. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt sedemposchodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli.

Telo maloletej osoby

Krátko pred 16:30 policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.

Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie polícia poskytne, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Viac k témam: bratislavská polícia, Krimi, Pád z okna, Tragédia
Zdroj: SITA.sk – Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd sa bude opäť zaoberať prípadom expolicajta Kučerku

Expolicajt Marián Kučerka sa opakovane nedostavil na zasadnutie Najvyššieho súdu SR, ktorý mal rozhodnúť o jeho odvolaní proti neprávoplatnému odsúdeniu za prijímanie úplatku. 

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    strasne, tento rezim zavrazdil dalsich troch ludi…a tito budu motat nieco o tom, ze byvaly rezim zastrelil na hraniciach 4oo dobrodruhov, v rokui 2o21 spachalo na Slovensku vyse 55o ludi a to urcite nie preto, ze od samej dobroty nemali nic ine na praci…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *