Home / SLOVENSKO / Demokrati úvodnú tlačovku financovali z peňazí daňových poplatníkov. Heger, Naď aj hovorkyňa si tam „odskočili“ z práce (video)

Demokrati úvodnú tlačovku financovali z peňazí daňových poplatníkov. Heger, Naď aj hovorkyňa si tam „odskočili“ z práce (video)

8.3.2023 (SITA.sk) – Úvodná tlačová beseda nového politického subjektu Demokrati bola financovaná z peňazí daňových poplatníkov. Informáciu priniesol týždenník Plus 7 dní.

Servis okolo tlačovky

Servis okolo poludňajšej tlačovky, na ktorej (Eduard) Heger ohlásil novú stranu Demokrati, zabezpečoval podľa informácií Plus 7 dní tlačový tím z ministerstva obrany. Samotnú tlačovku dokonca moderovala Martina Kovaľ Kakaščíková, hovorkyňa rezortu a dočasne povereného ministra Jaroslava Naďa,“ píše týždenník.

Konala sa v rámci pracovnej doby

Na tlačovej besede sa zúčastnil aj šéf MO SR Jaroslav Naď, ktorý ju promoval aj na svojom profile ministra na sociálnej sieti, hoci samotná tlačová konferencia nesúvisela s obranou, ani s výkonom jeho funkcie.

Periodikum tiež poukázalo na to, že tlačová beseda sa konala napoludnie, a teda v rámci pracovnej doby politických predstaviteľov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Financovanie, Minister obrany, Nová politická strana, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Demokrati úvodnú tlačovku financovali z peňazí daňových poplatníkov. Heger, Naď aj hovorkyňa si tam „odskočili“ z práce (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na programe pre verejnú správu si dalo záležať päť politických subjektov, tvrdí po zhodnotení programov ÚMS

Podľa únie v programoch cítiť, že sú zaťažené individuálnymi skúsenosťami, ktoré sa premietajú do návrhov, no neraz ide o riešenia marginálnych problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *