Home / SLOVENSKO / Rýchlik smerujúci do Ostravy zrazil človeka, ktorý sa pohyboval po koľajisku

Rýchlik smerujúci do Ostravy zrazil človeka, ktorý sa pohyboval po koľajisku

8.3.2023 (SITA.sk) – Medzinárodný rýchlik R 348 smerujúci zo Žiliny do Ostravy zrazil v stredu okolo 9:00 v Kysuckom Novom Meste osobu, ktorá sa neoprávnene pohybovala v koľajisku. Informovala o tom Železničná spoločnosť Slovensko (ZSKK).

Osoba v dôsledku zrážky utrpela smrteľné zranenia. Vlaková doprava je obmedzená, ZSKK predbežne odhaduje meškanie na dve hodiny.

Viac k témam: Tragická nehoda, Zrážka vlaku s osobou
Zdroj: SITA.sk – Rýchlik smerujúci do Ostravy zrazil človeka, ktorý sa pohyboval po koľajisku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pred 35 rokmi nám ľudia so sviečkami v dlaniach ukázali cestu, tvrdí Čaputová

Podobne ako aktéri Novembra '89 verili v zodpovednú slobodu pre všetkých.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    a to vcera šušna z kozieho palaca zaviedla akychsi holandanov k „pamätniku“ okolo 4oo zastrelenych dobrodruhov na hraniciach za predchadzajuceho rezimu za 41 rokov kde kladli vence a dnes som sa docital, ze v jednom roku v roku 2o21 spachalo na Slovensku samovrazdu vyse 57O ludi za jeden rok nie za 41 rokov ale za jeden rok!!!…a tym kto postavi pomnik kto im bude klast vence ved ked toto urobili neurobili to preto, ze sa im radostne zilo…a tento chudacisko patri iste medzi nich!!!…uz toho mal vsetkeho dost zabil ho tento neludsky rezim nie vlak…za vyse 3o rokov su to tisice samovrahov, ktori ma na svedomi tento rezim…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *