Home / SLOVENSKO / KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video)

KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video)

7.3.2023 (SITA.sk) – Eduard Heger dostal od Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) ponuku miesta na ich kandidátke. Hnutie malo za to, že Heger patrí do ich konzervatívneho hodnotového sveta. Ako však uviedol predseda KDH Milan Majerský, ukázalo sa, že nie.

Uviedol, že poučení z minulosti konštatujú, že „mačkopsy“ nefungujú, čo podľa KDH potvrdilo samotné hnutie OĽaNO. Majerský vyhlásil, že nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2. KDH o tom v súvislosti s utorkovým predstavením strany Demokrati Eduardom Hegerom informovalo v tlačovej správe.

„Chceme, aby bolo Slovensko dobre spravovaným štátom, kde ľudia dostanú za svoje dane kvalitné služby a v prípade núdze rýchlu a účinnú pomoc. Boj proti mafii je iba jednou zo súčastí tohto cieľa,“ uviedol Majerský s tým, že po dvoch vládach Smeru a jednej vláde OĽaNO si ľudia zaslúžia, aby sa mali lepšie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Nová politická strana, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – KDH nevidí dôvod zapájať sa do OĽaNO 2, Heger do ich sveta nepatrí a „mačkopsy“ podľa Majerského nefungujú (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa viac než dvetisícštyristo ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *