Home / SVET / Zomrel americký herec Tom Sizemore, známy bol aj pre problémy so zákonom

Zomrel americký herec Tom Sizemore, známy bol aj pre problémy so zákonom

4.3.2023 (SITA.sk) – Vo veku 61 rokov odišiel na večnosť americký herec Tom Sizemore. Rodák z Detroitu v Michigane bol po nedávnej mozgovej aneuryzme na oddelení intenzívnej starostlivosti v nemocnici. Ako referuje spravodajský web BBC s odvolaním sa na hercovho manažéra Charlesa Laga, Sizemore zomrel v piatok v nemocnici v kalifornskom Burbanku. Posledné chvíle strávil so svojím bratom Paulom a synmi Jaggerom a Jaydenom.

Thomas Edward Sizemore Jr. je známy predovšetkým zo snímok Takí normálni zabijaci (1994), Neľútostný súboj (1995), Zachráňte vojaka Ryana (1998), Pearl Harbor (2001) alebo Čierny jastrab zostrelený (2001). Za televízny film Ochrana svedkov (1999) si vyslúžil nomináciu na Zlatý Glóbus. V období 2011 až 2012 sa objavil v seriáli Hawaii 5.0 (2010) a v roku 2017 účinkoval v nových častiach Mestečka Twin Peaks. Herec je tiež známy pre početné problémy so zákonom.

Viac k témam: Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Zomrel americký herec Tom Sizemore, známy bol aj pre problémy so zákonom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ukrajina odsúdila šéfa nelegálnej ruskej okupačnej administratívy, riadil krádež obilia

Oleksandr Saulenko podľa Služby bezpečnosti Ukrajiny riadil krádeže ukrajinského obilia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *