Home / šport / Futbal / Kmotrík ml. je späť, opäť sa stal generálnym riaditeľom Slovana Bratislava

Kmotrík ml. je späť, opäť sa stal generálnym riaditeľom Slovana Bratislava

2.3.2023 (SITA.sk) – Ivan Kmotrík mladší sa stal staronovým generálnym riaditeľom slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava. Tejto funkcie sa vzdal v septembri minulého roka, keď po odchode viacerých blízkych spolupracovníkov z klubu si nevedel ďalej predstaviť pokračovanie na tomto poste. Po niekoľkých mesiacoch sa však rozhodol vrátiť a pokračovať v doterajšej práci.

Syn majiteľa, prezidenta a predsedu predstavenstva klubu Ivana Kmotríka st. nastúpil do pozície generálneho riaditeľa bratislavského Slovana v roku 2015.

Slovan počas jeho éry získal štyri majstrovské tituly po sebe, štyri Slovenské poháre a trikrát účinkoval v skupinovej fáze európskej pohárovej súťaže.

„Belasí“ sú momentálne v tabuľke Fortuna ligy 2022/2023 na druhej priečke tabuľky za vedúcim FC DAC 1904 Dunajská Streda. V stredu postúpili do semifinále Slovenského pohára a na budúci týždeň sa predstavia v prvom zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy 2022/2023 proti švajčiarskemu FC Bazilej. Slovan Bratislava a FC Bazilej spolu hrali v EKL už v základnej skupine, slovenský tím doma remizoval 3:3 a vonku zvíťazil 2:0.

Viac k témam: Generálny riaditeľ, Slovenský pohár
Zdroj: SITA.sk – Kmotrík ml. je späť, opäť sa stal generálnym riaditeľom Slovana Bratislava © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Strelca mrzia nevyužité šance proti Sturmu Graz, kvôli ľuďom túžil po víťazstve aspoň o gól

Slovan potvrdil, že v pohárovej Európe sa mu proti rakúskym tímom absolútne nedarí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *