Home / SLOVENSKO / Spoločnosť LANXESS vystavovala na veľtrhu PCHi v Číne portfólio výrobkov zameraných na ochranu životného prostredia spotrebiteľov

Spoločnosť LANXESS vystavovala na veľtrhu PCHi v Číne portfólio výrobkov zameraných na ochranu životného prostredia spotrebiteľov

27.2.2023 (SITA.sk) – Nemecká spoločnosť LANXESS, ktorá sa zameriava na oblasť špeciálnej chémie, predstavila na veľtrhu PCHi (Personal Care & Home Ingredients) v čínskom Guangzhou (Kanton) svoje široké portfólio odborných znalostí a produktov zo segmentu ochrany spotrebiteľa. Tento segment sa vyznačuje vysokou kvalitou výrobkov, inovatívnymi technológiami a celosvetovou predajnou a servisnou sieťou na ochranu ľudí a životného prostredia.

Udržateľné výrobky s nízkymi emisiami uhlíka

Obchodná jednotka Flavor & Fragrances (F&F), ktorú spoločnosť LANXESS založila po akvizícii spoločnosti Emerald Kalama, vystavovala svoje výrobky v Číne vôbec po prvýkrát.

F&F predstavila svoje komplexné portfólio výrobkov pre osobnú starostlivosť a starostlivosť o domácnosť vrátane značiek Kalaguard® SB, Purox® B, Purox® S, Solbrol® a Purolan®. Tie sa vo veľkej miere využívajú v rôznych spotrebiteľských výrobkoch, ako je kozmetika, výrobky osobnej starostlivosti, ako aj výrobky starostlivosti o domácnosť, napríklad zmäkčovače tkanín a výrobky na ručné umývanie riadu.

Benzoan sodný Purox ®S je vďaka svojim vlastnostiam obzvlášť vhodný pre výrobky na starostlivosť o pokožku dojčiat a detské vlhčené obrúsky. Purolan PD-LO (pentylénglykol) je vhodnou voľbou pre kozmetické výrobky a vlhčené obrúsky bez konzervačných látok.

Všetky výrobky F&F vrátane benzoanu sodného a benzylalkoholu budú k dispozícii na báze udržateľných surovín, čím sa zníži ich uhlíková stopa. Obchodná jednotka ochrany spotrebiteľa zároveň ďalej znížila emisie CO2 využívaním zelenej energie.

Portfólio bezpečných a účinných produktov

Spoločnosť LANXESS na veľtrhu predstavila aj svoj nový sortiment CARE. Ten vznikol akvizíciou spoločnosti International Flavors & Fragrances Corporation a ďalej posilňuje segment ochrany spotrebiteľa poskytovaním vysokokvalitných, udržateľných a bezpečných hygienických výrobkov. Táto obchodná línia je integrovaná do obchodnej jednotky LANXESS Material Protection Products (MPP), ktorá sa špecializuje na mikrobiálne a konzervačné aplikácie.

MPP CARE na veľtrhu PCHi vystavila svoje portfólio bezpečných a účinných výrobkov zameraných na ochranu hygienických výrobkov a výrobkov starostlivosti o domácnosť.

NEOLONE™ PH 100 a BIOBAN™ PH100 sú vysoko kvalitné výrobky s obsahom fenoxyetanolu. Poskytujú vynikajúcu konzerváciu a ochranu a vyznačujú sa vysokou stabilitou v širokom rozsahu pH a teplôt. Vďaka vynikajúcej fyzikálnej a chemickej kompatibilite poskytujú konzervačné látky Kathon CG Plus výrobkom účinnú a ekologicky prijateľnú alternatívu k iným komerčným konzervačným látkam.

NEOLONE™ PHCG je konzervačná látka obsahujúca fenoxyetanol a kaprylyl glykol, ktorá je cenovo výhodná a má optimalizovaný pomer zložiek. Používa sa v krémoch, pleťových vodách, šampónoch a utierkach na ochranu pred kontamináciou baktériami, kvasinkami a plesňami.

Okrem toho má MPP Care globálnu sieť odborníkov na reguláciu a mikrobiológiu, ktorí podporujú vývoj bezpečných, vysokokvalitných a účinných výrobkov. Táto obchodná línia predstavuje dlhoročné odborné znalosti a uznávané a dôveryhodné značky pre konzervačné roztoky v hygienických výrobkoch.

Nemecký LANXESS patrí medzi svetovú špičku v ochrane spotrebiteľa

Spoločnosť LANXESS je vedúcim chemickým koncernom, ktorý v roku 2021 dosiahol obrat 7,6 miliardy EUR a v súčasnosti zamestnáva približne 14 900 zamestnancov v 33 krajinách. Kľúčovým odvetvím podnikania spoločnosti LANXESS je vývoj, výroba a predaj chemických medziproduktov, aditív, špeciálnych chemikálií a plastov. LANXESS je členom popredných indexov trvalej udržateľnosti Dow Jones Sustainability Index (DJSI World a DJSI Europe) a FTSE4Good.

Viac informácií o firme nájdete na www.lanxess.com a sociálnych sieťach twitter.com/LANXESS, facebook.com/LANXESS, linkedin.com/company/lanxess a youtube.com/lanxess.

Informačný servis

Viac k témam: LANXESS, PCHi, PR, Veľtrh, Životné prostredie
Zdroj: SITA.sk – Spoločnosť LANXESS vystavovala na veľtrhu PCHi v Číne portfólio výrobkov zameraných na ochranu životného prostredia spotrebiteľov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Strana Smer-SD vyzýva k zastaveniu nenávistnej rétoriky, predložila znenie uznesenia k útoku na Fica (video)

Uznesenie by malo pomenovať, čo sa stalo a taktiež pomenovať isté východiská, ako takýmto situáciám predísť a zabrániť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *