Home / SLOVENSKO / Vodička Seatu po zrážke s BMW zomrela, ťažko zranená je aj spolujazdkyňa (foto)

Vodička Seatu po zrážke s BMW zomrela, ťažko zranená je aj spolujazdkyňa (foto)

3.2.2023 (Webnoviny.sk) – Pri dopravnej nehode v katastri obce Semerovo v okrese Nové Zámky v piatok dopoludnia utrpela 39-ročná vodička Seatu zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla. Jej 63-ročná spolujazdkyňa sa ťažko zranila. V prípade začali trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Ako informovala nitrianska polícia, z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k zrážke vozidiel Seat a BMW.

„Policajti podrobili 22-ročného vodiča BMW dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Prípadná prítomnosť alkoholu v krvi nebohej vodičky bude zisťovaná pri pitve,“ dodala polícia na sociálnej sieti. Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody, miera jej zavinenia, ako aj príčina sú predmetom vyšetrovania polície.

V čase nehody v Nitrianskom kraji snežilo, polícia preto apeluje na vodičov, aby jazdili opatrne a aby prispôsobili rýchlosť podmienkam na ceste.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodička Seatu po zrážke s BMW zomrela, ťažko zranená je aj spolujazdkyňa (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rodičia odsúdeného Bašternáka musia vrátiť tri byty, rozhodovať sa bude aj o vilách na Slavíne a Donovaloch

V júni 2020 Okresný súd Bratislava I zablokoval majetok Ladislava Bašternáka, ktorý bol sporne prevedený na jeho príbuzných a ďalšie osoby a zakázal s ním akékoľvek nakladanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *