Home / SLOVENSKO / Matovič odmieta hádky s Hegerom a povedal, čo sa stane, ak sa ich cesty raz rozídu

Matovič odmieta hádky s Hegerom a povedal, čo sa stane, ak sa ich cesty raz rozídu

12.1.2023 (Webnoviny.sk) – Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič odmieta, že by sa hádal s dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom (OĽaNO).

Ako uviedol na sociálnej sieti, „rozprávame sa o hocičom, ale ani raz nepadol návrh na môj odchod z čela OĽaNO, ani raz zvýšený hlas, ani raz žiadne hlúpe reči. Eda mám rád a považujem ho za kamaráta“.

Zároveň dodal, že ak sa raz ich cesty trochu rozídu, bude to s noblesou a vzájomným prianím všetkého dobrého. Ak sa na čomkoľvek dohodnú, bude to podľa Matoviča vždy s cieľom minimalizovať šancu mafie na návrat k moci a maximalizovať šancu na úspech „celého antimafiánskeho zoskupenia strán“.

Viac k témam: Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič odmieta hádky s Hegerom a povedal, čo sa stane, ak sa ich cesty raz rozídu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini nevylučuje obvinenie voči jeho osobe, keď vidí čoho je schopný Matovič a jeho kumpáni

Peter Pellegrini zdôraznil, že on sám žiadny trestný čin nespáchal a ani nemá vedomosť o tom, že by sa voči nemu viedlo nejaké vyšetrovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *