Home / SVET / Rusi zaútočili dronmi Šáhid na infraštruktúru, v Kyjeve núdzovo prerušili dodávky prúdu

Rusi zaútočili dronmi Šáhid na infraštruktúru, v Kyjeve núdzovo prerušili dodávky prúdu

2.1.2023 (Webnoviny.sk) – Ruské drony v noci na pondelok zaútočili na infraštruktúru ukrajinského hlavného mesta a v niektorých častiach Kyjeva spôsobili výpadky dodávok elektrického prúdu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Rusi zaútočili niekoľkými vlnami dronov Šáhid na kritické zariadenia infraštruktúry,“ povedal šéf vojenskej administratívy Kyjevskej oblasti Oleksij Kuleba.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

V meste sú núdzové prerušenia dodávok prúdu,“ konštatoval starosta Kyjeva Vitalij Kličko. Informuje o tom portál news.sky.com.

Viac k témam: Iránske drony, rusko-ukrajinský konflikt, Šáhid-136
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi zaútočili dronmi Šáhid na infraštruktúru, v Kyjeve núdzovo prerušili dodávky prúdu © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Rusko tvrdí, že dobylo dve dediny na východe Ukrajiny

Ukrajinské letectvo uviedlo, že v noci zo soboty na nedeľu zostrelilo 60 ruských bezpilotných lietadiel.

3 komentáre

  1. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  2. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

  3. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *