Home / EKONOMIKA / Poisťovníctvo / Termíny výplaty úrazovej a pozostalostnej úrazovej renty sa menia, peniaze dostanete skôr

Termíny výplaty úrazovej a pozostalostnej úrazovej renty sa menia, peniaze dostanete skôr

30.11.2022 (Webnoviny.sk) – Sociálna poisťovňa mení termíny výplaty úrazovej renty a pozostalostnej úrazovej renty. V decembri tohto roka a v januári budúceho roka tak dostanú poistenci svoje dávky skôr.

Renty s dátumom výplaty 1. decembra 2022 budú na výplatu poukázané 1. decembra 2022. Renty s dátumom výplaty 2. až 5. decembra 2022 poisťovňa na výplatu poukáže 2. decembra 2022. Renty s dátumom výplaty 6. až 20. decembra 2022 budú na výplatu poukázané 6. decembra 2022.

Prvý výplatný termín rent v roku 2023, ktorým je 1. január 2023, Sociálna poisťovňa zrealizuje 30. decembra 2022. Informoval o tom hovorca Sociálnej poisťovne Martin Kontúr.

Viac k témam: Úrazové dávky
Zdroj: Webnoviny.sk – Termíny výplaty úrazovej a pozostalostnej úrazovej renty sa menia, peniaze dostanete skôr © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poberáte dôchodok a žijete mimo Slovenska? Nezabudnite na povinnosť voči Sociálnej poisťovni

Poberatelia dôchodkov zo Sociálnej poisťovne žijúci v Českej republike túto povinnosť nemajú, Sociálna poisťovňa a Česká správa sociálneho zabezpečenia si údaje vymieňajú elektronicky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *