Home / SLOVENSKO / Hlas bez predčasných volieb rozpočet nepodporí, opozícia si podľa Šípoša len hľadá výhovorku

Hlas bez predčasných volieb rozpočet nepodporí, opozícia si podľa Šípoša len hľadá výhovorku

13.11.2022 (Webnoviny.sk) – Pokiaľ ide o návrh štátneho rozpočtu na rok 2023, ide o návrh „absolútnej beznádeje„. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal opozičný poslanec Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD). Podľa neho je rozpočet dvakrát taký vysoký, ako bol za vlády expremiéra Petra Pelegriniho. O podpore návrhu rozpočtu podľa neho Hlas-SD bude diskutovať, ak bude schválený návrh na predčasné voľby.

Pre Slovensko sú východiskom z tejto krízy a marazmu predčasné voľby,“ povedal Eštok. Doplnil, že Hlas-SD je jasnou opozíciou voči súčasnej vláde.

Šéf poslaneckého klubu hnutia OĽaNO Michala Šipoša sa vyjadril, že na názore Šutaja-Eštoka je jasne vidieť, že návrh rozpočtu je v poriadku.

Tu sa krásne vyzliekajú pred celým národom,“ povedal Šipoš. Dodal, že opozícia si len hľadá výhovorku, aby nepodporila rozpočet, ktorého účelom je pomoc ľuďom.

Viac k témam: Diskusia, Pomoc ľuďom, Štátny rozpočet
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas bez predčasných volieb rozpočet nepodporí, opozícia si podľa Šípoša len hľadá výhovorku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pred špecializovaný súd sa opäť postaví „Hrobár“ z gangu sátorovcov, najvyšší súd predtým vyhovel jeho odvolaniu

Lehel H. svoju prezývku nadobudol tak, že na pozemku v areáli bývalého družstva v Čótfe zakopával obete mafiánskeho gangu sátorovcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *