Home / SLOVENSKO / Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ

Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ

18.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) bol primárnym cieľom strelca Juraja Krajčíka. V diskusnej relácii Analýzy Na hrane televízie Joj to povedal prezident Policajného zboru Štefan Hamran.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Polícia má podľa neho preukázané konkrétne skutky, ktoré páchateľ dvojnásobnej vraždy z baru Tepláreň vykonal smerom k tomu, aby mohol zaútočiť na Hegera. „Môžem potvrdiť, že osoba páchateľa pred vykonaním toho útoku v Teplárni sa nachádzala na mieste, kde má trvalý pobyt pán premiér. To máme zdokumentované,“ zdôraznil Hamran.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Keďže sa však strelcovi nepodarilo na premiéra zaútočiť, pretože ten nebol doma, vybral sa podľa policajného prezidenta za ďalším cieľom. Tým bol bar Tepláreň.

Viac k témam: Prezident Policajného zboru SR, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ficova vláda chce zrušiť Radu pre štátnu službu, ktorú pred rokmi sama navrhla. SaS považuje návrh za nelegitímny

Každý rok narastá nielen počet štátnych úradníkov, dohodárov, ale aj osobné platy, ktoré sa pohybujú v rozmedzí od 5 000 do 20-tisíc eur, poukázal Vladimír Ledecký.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *