Home / SLOVENSKO / Majstrami Slovenskej republiky sa stali hasiči z Nitry, v celkovom hodnotení však zaostali pár miest za kolegami z Čiech

Majstrami Slovenskej republiky sa stali hasiči z Nitry, v celkovom hodnotení však zaostali pár miest za kolegami z Čiech

15.10.2022 (Webnoviny.sk) – Majstrovstvá Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel vyhrali hasiči z Územního odboru Svitavy (HZS Pardubického kraje). Na prvom mieste sa medzi slovenskými družstvami umiestnili hasiči z Nitry.

V celkovom hodnotení boli tretí, na druhom mieste skončili hasiči z Územního obvodu Žatec (HZS Ústeckého kraje). Medzi slovenskými družstvami získali druhé miesto hasiči z Kežmarku a tretie hasiči z OR HaZZ v Novom Meste nad Váhom. Na medzinárodnom podujatí zápolilo 11 družstiev, okrem slovenských aj české a poľské.

Dvanásty ročník podujatia sa konal v nitrianskom Agrokomplexe. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová.

Viac k témam: Hasiči
Zdroj: Webnoviny.sk – Majstrami Slovenskej republiky sa stali hasiči z Nitry, v celkovom hodnotení však zaostali pár miest za kolegami z Čiech © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na psychoterapie detí, ktoré si to finančne nemôžu dovoliť

Podpora a pomoc UNIQA v oblasti duševného zdravia pokračuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *