Home / SVET / V Pakistane sa zrútila strecha domu, zomrelo osem súrodencov s matkou

V Pakistane sa zrútila strecha domu, zomrelo osem súrodencov s matkou

9.10.2022 (Webnoviny.sk) – Deväť členov pakistanskej rodiny vrátane ôsmich súrodencov prišlo o život po tom, ako sa v nedeľu skoro ráno prepadla strecha ich domu z hliny a dreva. Nešťastie sa stalo na severe Pakistanu v meste Chilas v regióne Gilgit Baltistan.

Podľa policajného predstaviteľa Imtiaza Khana zahynuli štyri dcéry a štyria synovia miestneho čašníka, ako aj jeho manželka. Otec rodiny bol v práci, keď sa nešťastie stalo. Susedia, ktorí počuli hlasné zvuky rútiaceho sa domu, sa snažili pomôcť ľuďom pod troskami, ale neúspešne. Polícia uviedla, že mŕtvi súrodenci boli vo veku od dvoch do 12 rokov.

Podobné nešťastia nie sú v Pakistane nezvyčajné, keďže mnoho obyvateľov ignoruje bezpečnostné normy a viacerí pre nedostatok finančných zdrojov žijú v zle postavených objektoch.

Viac k témam: prepadnutie strechy, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – V Pakistane sa zrútila strecha domu, zomrelo osem súrodencov s matkou © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ukrajinských kňazov spolupracujúcich s Ruskom neminie trest, rozhodol Zelenskyj

Primárnym cieľom tohto opatrenia je Ruskom podporované krídlo Ukrajinskej pravoslávnej cirkvi známe ako Moskovský patriarchát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *