Home / SLOVENSKO / Auto skončilo prevrátené na boku a za volantom 12-ročný chlapec, ktorý tým ohrozil aj spolujazdca (foto)

Auto skončilo prevrátené na boku a za volantom 12-ročný chlapec, ktorý tým ohrozil aj spolujazdca (foto)

3.10.2022 (Webnoviny.sk) – V nedeľu 2. októbra popoludní privolali policajtov v okrese Poltár k dopravnej nehode v obci Hrnčiarska Ves v miestnej časti Mačtinec.

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, 12-ročný chlapec šoféroval osobné auto a skončilo to nehodou, ktorá si našťastie nevyžiadala žiadne vážne zranenia.

„Pri odbočovaní od Hrnčiarskej Vsi na Maštinec nezvládol vedenie vozidla, zišiel z cesty, vyvalil dopravnú značku a prevrátený na bok skončil opretý o hospodársku budovu, ktorú poškodil. V aute sa navyše v čase nehody nachádzal aj 16-ročný spolujazdec,“ popísala nehodu polícia.

Viac k témam: Autonehoda, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Auto skončilo prevrátené na boku a za volantom 12-ročný chlapec, ktorý tým ohrozil aj spolujazdca (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovensko podporuje Ukrajinu a bude jej pomáhať pri obrane proti ruskej agresii, uzniesol sa parlament

Slovensko podporuje poskytovanie všestrannej politickej, vojenskej, humanitárnej, materiálnej a makrofinančnej pomoci a podpory Ukrajine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *