Home / SLOVENSKO / Prezidentka Čaputová si uctila pamiatku obetí tragickej nehody na zastávke Zochova

Prezidentka Čaputová si uctila pamiatku obetí tragickej nehody na zastávke Zochova

3.10.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová si v pondelok krátko popoludní uctila pamiatku obetí tragickej nehody v Bratislave položením kvetov a zapálením sviečky v blízkosti miesta nešťastia neďaleko zastávky Zochova. Informoval o tom v tlačovej správe hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.

„Je veľmi ťažké uvedomiť si, že piatim rodinám sa ich blízki už nikdy nevrátia domov. Táto zastávka je nesmierne frekventovaná a stáť na nej mohol ktokoľvek. Zároveň je neodpustiteľné, že k tragédii došlo pod vplyvom alkoholu,“ uviedla Čaputová.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Auto narazilo do zastávky Zochova v Bratislave (fotografie)

V súvislosti s tragickou nehodou v Bratislave, ktorá si vyžiadala obete na životoch a zranených, dostala hlava štátu aj kondolenčný list od českého prezidenta Miloša Zemana. „Dovoľte mi, aby som v mene svojom aj v mene českej verejnosti vyjadril hlbokú sústrasť Vám, ako aj rodinám pozostalých po obetiach tejto tragickej udalosti. V tejto pohnutej chvíli sme myšlienkami s Vami,“ napísal Zeman.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Český prezident, Dopravná nehoda, Prezident SR, Tragická nehoda na zastávke Zochova v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová si uctila pamiatku obetí tragickej nehody na zastávke Zochova © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

O novom predsedovi strany Hlas-SD rozhodne snem, ten sa bude konať 1. júna v Košiciach

Matúš Šutaj Eštok zdôraznil, že chcú, aby Hlas prežil odchod svojho predsedu Petra Pellegriniho, ktorý bol nedávno zvolený za prezidenta SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *