Home / SLOVENSKO / Vodička BMW pri cúvaní z parkoviska zrazila dôchodkyňu na bicykli, zraneniam na mieste podľahla

Vodička BMW pri cúvaní z parkoviska zrazila dôchodkyňu na bicykli, zraneniam na mieste podľahla

6.9.2022 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda sa v pondelok 5. septembra stala na ceste I/78 v obci Rabča (okres Námestovo). Pod kolesami osobného motorového vozidla BMW vyhasol život 65-ročnej cyklistky. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Vodička vo veku 43 rokov s vozidlom BMW cúvala z parkoviska miestnej predajne na cestu prvej triedy. „Následne došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k stretu s cyklistkou, ktorá viedla bicykel po ceste v smere od obce Oravská Polhora. Pri dopravnej nehode utrpela 65-ročná cyklistka zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ uviedla Kremeňová.

Alkohol u vodičky vykonanou dychovou skúškou zistený nebol, u nebohej ženy bude vykonaná pitva. „Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ dodala Kremeňová.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Úmrtie, Zrážka auta s cyklistom
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodička BMW pri cúvaní z parkoviska zrazila dôchodkyňu na bicykli, zraneniam na mieste podľahla © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.