Home / SVET / Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok

Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok

26.6.2022 (Webnoviny.sk) – Juhoafrická polícia vyšetruje úmrtia najmenej 20 mladých ľudí v nočnom klube v meste East London. Čo viedlo k ich smrti, nie je zatiaľ jasné. Údajne boli na párty pri príležitosti konca školských skúšok.

Miestne noviny Daily Dispatch informovali, že telá boli na stoličkách a stoloch bez viditeľných známok po zraneniach. „V tejto chvíli nemôžeme potvrdiť príčinu smrti. Čo najskôr vykonáme pitvy, aby sme zistili pravdepodobnú príčinu úmrtia. Zosnulých previezli do štátnych márnic,“ uviedol hovorca ministerstva zdravotníctva Siyanda Manana. Na miesto vycestoval aj minister polície Bheki Cele.

Majiteľ klubu Siyakhangela Ndevu sa pre vysielateľa eNCA vyjadril, že ho na miesto zavolali v nedeľu skoro ráno a povedali mu, že tam bolo veľa ľudí a niektorí sa pokúšali dostať dnu silou.

Viac k témam: juhoafrická polícia, Nočný klub
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Záchranári v Ríme vytiahli muža zo zrúteného tunela, ktorý možno mal poslúžiť na vylúpenie neďalekej banky

Tunel mal začiatok v čerstvo prenajatom obchode a viedol popod cestu.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    ze nas ti zli komunisti chranili pred podobnymi udalostami a my blbci sme boli proti… oblbnuti jedovitymi slovami takej frau Lesnej z radia Slobodna Europa…ze sa tato „madam“ dnes dokazete pozriet na svoj ksicht…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.